2010 astra h ledli far

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
cıkkkk hiç güzel değil görünüşe aldanıp 1-2 ay sonra hevesiniz kaçacak ve aydınlatma kaleteleri de iyi değil...bir zaman sonra farlarım da buharlaşma oluyor ne yapayım diye bir konu daha açarsanız hiç şaşırmam...orjinal mercekli far buluyorsanız onlardan alın.bu benim görüşüm saygılar.

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıkkkk hiç güzel değil görünüşe aldanıp 1-2 ay sonra hevesiniz kaçacak ve aydınlatma kaleteleri de iyi değil...bir zaman sonra farlarım da buharlaşma oluyor ne yapayım diye bir konu daha açarsanız hiç şaşırmam...orjinal mercekli far buluyorsanız onlardan alın.bu benim görüşüm saygılar.

Aslında orijinalinden şaşmamak lazım ancak halihazırda üstünde olanlar sanki biraz basit duruyorlar. Bir de araç üzerinde görebilseydim ledli farları nasıl duruyor diye bir fikrim olurdu. Düşünceleriniz için teşekkürler. Galiba haklısınız. Saygılar...

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marka olarak Junyan' ın mercekleri farları kaliteli değil biliyorum. Kendi aracıma Sonar marka taktım. Merceğin amacı ışığı belli bir seviyede toplayıp dağıtmak olarak düşünürseniz Sonar bu işi daha iyi beceriyor. Ama ne olursa olsun orjinal mercekli far gibi olmuyor.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Marka olarak Junyan' ın mercekleri farları kaliteli değil biliyorum. Kendi aracıma Sonar marka taktım. Merceğin amacı ışığı belli bir seviyede toplayıp dağıtmak olarak düşünürseniz Sonar bu işi daha iyi beceriyor. Ama ne olursa olsun orjinal mercekli far gibi olmuyor.
katılıyorum abı ya orjınal merceklı far almak daha ıyı mantıklı secım olur sadece gösterış angel falan baska bır ışe yaramıyor