2010 astra h ledli far

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet şimdi gördüm :) Kullanan arkadaşlar vardı h garajından sıkıntı yaşıyan bu farlardan şimdiye kadar duymadım hiç , ama gercekden cok şık aracın görünüşünü değiştiriyor ..

tarik2506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet şimdi gördüm :) Kullanan arkadaşlar vardı h garajından sıkıntı yaşıyan bu farlardan şimdiye kadar duymadım hiç , ama gercekden cok şık aracın görünüşünü değiştiriyor ..
Evet normalde ben arabanın sade halini daha çok seviyorum ancak nedense üzerindeki farları bir türlü beğenemedim gitti. Bundan dolayı arayışa girdim. fakat fiyatları biraz pahalı gibi daha ucuza bildiğiniz yerler var mı acaba

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet normalde ben arabanın sade halini daha çok seviyorum ancak nedense üzerindeki farları bir türlü beğenemedim gitti. Bundan dolayı arayışa girdim. fakat fiyatları biraz pahalı gibi daha ucuza bildiğiniz yerler var mı acaba

piyasa fiyatlarında pek bir bilgim yok ama arastırılırsa belkı biraz daha uygun fiyata bulunabilir ..

Carolita1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ekli dosyalar

• astra h.JPG
    astra h.JPG
    6.9 KB · Görüntüleme: 79

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı çok basit gösterir bence. şahine angel mercekli far takmış gibi... şeffafsa farlarınız karartarak daha güzel görünüm elde edebilirsiniz...