2010 Araç için Opcom ve Güvenlik Kodu

ridianod

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Geçtiğimiz hafta bir insignia aldık. Araç 2010 1.6t. Araçla ilgili şeyleri basamak basamak öğrenirken opcom ve güvenlik kodu ikilisine denk geldim. Öncelikle araçla ilgili herhangi bir kitapçık, kod vs olmadığı için bu kodu çok eski konularda olduğu gibi ücretle mi öğrenebiliyoruz? Diyelim öğrendik bu aracın afl adaptasyonu, hataları okuma, gizli özellikleri açmak için en sorunsuz sürüm nedir acaba? Misal en güncel sürümde özellik açamama gibi bir şeyler okudum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Sağlıkla kalın.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Geçtiğimiz hafta bir insignia aldık. Araç 2010 1.6t. Araçla ilgili şeyleri basamak basamak öğrenirken opcom ve güvenlik kodu ikilisine denk geldim. Öncelikle araçla ilgili herhangi bir kitapçık, kod vs olmadığı için bu kodu çok eski konularda olduğu gibi ücretle mi öğrenebiliyoruz? Diyelim öğrendik bu aracın afl adaptasyonu, hataları okuma, gizli özellikleri açmak için en sorunsuz sürüm nedir acaba? Misal en güncel sürümde özellik açamama gibi bir şeyler okudum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Sağlıkla kalın.
Bazı özellikler aracınızda yoksa kodlamada hata çıkar varsa açılır her şeyi yapabilirsiniz opcom ile

• Beğen
Tepkiler: ridianod

ridianod

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bazı özellikler aracınızda yoksa kodlamada hata çıkar varsa açılır her şeyi yapabilirsiniz opcom ile
Teşekkürler hocam. Benim niyetim youtubeda denk geldiğim misal AFL adaptasyon işlemini yapmak. Bu far bizde var. Onun dışında gizli özellik su sıcaklığı vs öyle farklı bir şey peşinde değilim ha bir de "bence" bizim aracın farları ters Z çizgisi çekiyor. sanırım kendini ingiltere gibi sağdan akan açılmış sayıyor. Başka sebep bulamıyorum. resim hemen sağ farın yanından çekilmiştir. Ayar vs de bozuk orası ayrı fakat çizgiler tuhaf geldi bana. Çevreyolunda dikkat ediyorum hep sol refüj reflektörleri çok uzaklar aydınlatılırken sağ taraf 15-20 reflektör ancak parlıyor. solu aydınlatma odaklı çalışıyor sanki. bunlara falan bakmak istiyorum.

photo_2021-06-06_00-41-541726d03c7b229946.jpg