2009 astralarin serisibozuk kimse almasin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence suanki astra ile golf arasında fark var yeni golf kullananız varmı bilmiyorum ama araba cok sessiz bir ust sınıf bmw ler gibi yalıtımı kusursz yapmıslar.nedenide araba yeni cıktı sonucta
ama astra 2010 cıksın ondan sonra gorurum ben golf ü kimkime gömlek giydiriyo
tabi bu benım dusuncem

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelden bu kadar sıkayetcı ısen neden bınıyorsun o zaman arkadasım. kımse senı zorla bındırmıyor ya opel araca. ben senın yerınde olsam 2009 astraya bınecegıme 2006 golf e bınerdım.belkı sıfır astra fıyatına ful bır 2006 golf alırdın.
ayrıca ortada soyle bır gercek var. elektronık ve mekanık urunler bıraz da sans ısı. bır araba alırsınız sık sık arıza yapar dunyanın parasını vermıssınızdır ama servısten cıkamaz duruma gelırsınız. belkı cebınızden hıc para cıkmadan arızalar gıderılır ama artık arızalardan o kadar sıkılmıssınızdır kı aracın her seyı sıze batmaya baslar. gıdıp 2. el bır araba alırsınız servıse ancak yıldan yıla ugrar belkı ıklım kontrollu elektronık klıması yoktur belkı 250km hız da yapamaz belkı yagmur sensoru de yoktur ama aklınız rahattır o araba sıze mercedes de olur bmw de.
ben mevcut aracımı almadan once cok galerı cok marka gezdım.ama aklımda kullandıgım arabalardan edındıgım tecrubeler aldıgım keyıf daha cok yer etmıstır. 3 takla atan opel astra g sırket aracını kullandım. ustelık 1.4 motor. o arabanın motoru o kadar atıktı kı benı opel e hayran bıraktı. golf 4 kullandım. kullanan 2 arkadasım vardı. bırısı aracını aldıgından berı rolantı ayarı ıle ugrasıyordu dıgerı ıse tozu dumana katıyordu. bırı sıkayet ederken bırı aracı yere goge sıgdıramıyordu. sımdı hangısıne ınanıp neye gore neyı kotuluyeceksın. arka camına bu aracı sakın almayın kac ayda bılmem kac defa arıza yapmıstır dıye yazılan vw golf un de peugeot 306 nın ınternetten fotograflarının eksık olmadıgını da bılırım.
otomobıl bıraz sans ısı. bıraz da sızın bır otomobılde neler aradıgınızla ılgılı. ıstedıgınız ıcın degıl de butcenız ancak ona yettıgı ıcın bır otomobıl aldıysanız o aractan kolay kolay memnun kalmazsınız. hep ıstedıgınız araca ondakı ozellıklere gıder aklınız.ya kullandıgınız aracı seveceksınız ya sevdıgınız aracı kullanacaksınız kı keyıf alın.
son olarak da bence elma ıle armudu karsılastırırken cok dıkkatlı olmak lazım. donanım,tasarım,yakıt tuketımı, motor hacmı,fıyat,bakım ve sıgorta malıyetı vs. bır suru kosul aynı anda aynı suzgecten aynı sartlar altında gecırılemez. hepsının bu degerlendırmede kendınce bır agırlıgı vardır.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın bu dediğin sadece opelim.net için geçerli
herkes neyin ne olduğunu biliyor arkadaşım.;)
burda v.w opelden daha iyi kimse demez
neden çünkü herkes opelcide ondan:(
sadece kendi kendini avutmak demek
doğus otoda falanmı calısıyorsunuz acaba :D adamlar almanya fıyatlarının 2 katına satıyorlar wv denılen aracı...birde her pahalı ürün kaliteli değildir ne alakaysa onu söyleyıp duruyorsunuz...ben opelimle mutluyum egr harıcı benı hiç üzmedi...bız kendımızı avutuyoruz madem sen avutma...

chuqhun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vw opelden kaliteli diyorum.Buda opelden daha çok isim yaptığı için.Sonuçta Doğuş Oto daha çok zengine hitap ediyor ve pazarlama ağını opelin şirketinden daha iyi yaptığı için.Madem daha kaliteli bir araç istiyosun zamanında vw alsaydın sende.Hiçmi araştırmadın arabanı alırken.Hem ayrıca burada kimse üstün diyemez diye bir kural olsaydı şu anda konu kapanırdı ve banlanırdınız.Biz baştan en üstün araba opel diye girmedik seviyoruz diye girdik.Eğer memnun olmadıysan bozuk falan diyorsan git tüketici haklarına şikayetini yap tabi eğer arabanın üretiminde bir hata varsa onlar sana yardımcı olsun.Yada sat kurtul.

atuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence suanki astra ile golf arasında fark var yeni golf kullananız varmı bilmiyorum ama araba cok sessiz bir ust sınıf bmw ler gibi yalıtımı kusursz yapmıslar.nedenide araba yeni cıktı sonucta
ama astra 2010 cıksın ondan sonra gorurum ben golf ü kimkime gömlek giydiriyo
tabi bu benım dusuncem

golf 6 kalite -donanım süper

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsteyen Opel alır isteyen VW kimse kimseye sen niye bunu aldın diyemez.

Fakat Opel e de bu kadar ağar suçlamalarda bulunmayın.Kullanan arkadaşlarda mevcut burda.Şikayetleri varsa buraya yazarlar.Bilip bilmeden bir arabayı kullanmadan önyargılı konuşmalarda bulunmayın bence.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım senin verdiğin linklere baktım. Öyle bir Volkswagen üstünlüğü görünmüyor. Markadan ziyade modele ağırlık verilmiş fiyat fayda işlişkis bazında değerlendirme yapılmış ve genel sonuç şu:
Vectra-Passat=Passat
Astra-Golf=Astra
Corsa-Polo=Corsa

Yasin_ist

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım Vw haklı olarak galip çıktıı
s15.gif
bende Vw u tek geçerim opelin fazla satılmasının tek nedeni fiyatlarının uygun olmasıdır yoksa FUll astrayla FUll Golf u Veya full Vectrayla BOş passat tı Yanyana bile düşünümiorum ezici bi kalite farkı var aralarında gidin bi golf ün kaportasına tıklatın bide astra nın sesi dinleyin(KArpuz seçmeye benzedi
s17.gif
amaa) Cidden bariz fark var yani AYrıca Vw un motor sesine ve yol tutuşuna hastaymm
s8.gif

ALINTIDIR...
BAKINIZ KARŞILAŞTIRMAYA!!!

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...