2009-2010 Astra H Kasa Dizel Otomatik Alınır mı ???

Yussim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir süredir araştırmalarım sonucu 2010 1.3 CDTİ Astra Dizel Otomatik Enjoy kasa almaya niyetlendim. Daha önce hiç opel kullanmadım. Bu araç konusundaki görüşleriniz nedir acaba ? Alınır mı, maksimum kaç para vermek lazım ???

aligelen1975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı aractan 2011 yılında 0 km aldım ve halen sorunsuz kullanıyorum. Bence beklentileri ( güvenlik, konfor, ekonomi v.s.) karşılayan güzel bir araç. İlk kullananlar için biraz ağır gelebilir ama zamanla öyle olmadığını anlıyorsunuz. Ancak 1.3 motordan beklentileriniz de çok yüksek olmasın.
Size söyleyebileceğim bir diğer konu da otomatik vites... ben manuel vites kullanıyorum. Ama otomatik vites kullanan bir arkadaşımın aracına bindiğimde vites geçişlerinin çok belirgin ve rahatsız edici olduğunu hissetmiştim. Buna dikkat etmenizi öneririm..
Kısaca aracımın güvenlik özelliklerinden ve yakıt ekonomisinden çok memnunum. Eğer amacınız güvenli sağlam ve ekonomik bir araç ise alabilirsiniz. Hızlı ve çevik bir araç arıyorsanız bu araç pek size göre değil...Sevgiler...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence araç alırken ilk önce önceliklerimizi belirlemeliyiz. Yakı, performans, sorunsuzluk , güvenlik vs. Önceliğiniz performans ise 1.3 bunu karşılamayacaktır.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Her sorana söylediğim gibi sana da tavsiyem mutlaka test sürüşü yapmalısın. Yağ gibi akan bir otomatik beklentin olmasın. Onun haricinde hacminden beklenmeyecek derecede iyi bir motoru var. Uzun yolu çok güzel yola da basıyor
Her yönüyle ekonomik bir araç yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum 2011 modelini
Forumu biraz karıştırırsan karşılaşabileceğin sorunları şimdiden öğrenebilirsin
Ben çok memnunum beklentin yüksek değilse donanım olarakta gayet iyi bence