2008 Astra Mercekli Far

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenı merceklı farların mart ta nerelere gelecegını bııyor musunu mesela ankara da nereden temın edebılecegız veya ıstanbuldan

ısmaıl

dc6189

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 2006 astra war merceksiz far... bende bunların merceklisini alıp sonra dışardan xenon kit taktırmak istiyorum...
ayrıca garanti konusuna gelince bende 4cm lik spor yay war koni, hiç bi yetkili serviste kalkıp bu araba garanti dışıdır demedi daha..
gerçi marş motorunu degiştirdim, kornayı yaptırdım, direksiyondan gelen sesle ilgili falan garantiden faydalandım...yani yürüyen aksamla alakalı bi şikayetim olmadı...

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spor yay taktın üzrindeki martsöremi taktın yoksa amatrsörde aldınmı?? ya kardeş sorun çıkmadıkça servis garanti dışı bırakmıo ama sen yayla ilgili veya yürüyen aksamla ilgili problem var diyip götürdüğünde adam bakıo yay takmışsın dio arıza bundan dolayı garanti dışı yaparsak parasını verirsin hesabıı adamların insafiyetine kalmış birazda.

dc6189

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amartisorlerim standart... biraz ses yapıyo ama idare ediyo şimdilik... yinede tavsiye ederim arabanın duruşunu ve yol tutuşunu çok değiştiriyo...
eger yürüyende bi problem olursa stock yayları takar paşa paşa servisin yolunu tutarım...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bide araba arkası çok yuksek 16jant var lastikler bitince 17 performasn jant lastik takmak istiyorum ama bu sefer yay takmadan arkası daha çok yukseklcek Yay taksam yine garantiden sorun yaşarmıyım bilgilendirimisiniz arkadaşlar.elim kolum bağlı bu garanti yüzünden

büyük jant taktırılsan arabanın arkası falan havalanmaz o zmanda lastik yankalarını küçültüp dengeliceksin

16/55 sizin kiler sen 17/45 takıcaksın onun gibi bunların net hesabının yapıldıgı programlar var

tekerin çapı hiç değişmicek ynai arka falan yükselmez :)

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anladım kardeş modifyle ilgili pek bilgim yok ama büyütmemin amacı lastik genişliği çok ince duruo oda arkadan sırıtıor şuanki amortisörüne yay takıp öle 18lastik takabilirim önce mercekli far peşindeyiz :)

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ben Bi Çıkmacıyla Anlaştım, Kendi Farlarımı Vericem, Üzerine az bi para verip, mercekli farları alcam:D

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çikmacilari Kovalayin!!!!!! Kesin Bulursunuz, Hemde Kendi Farlarinizi Verip Az Bi Farkla;)

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umut kendi farlarını kafadan 250lira satarsın 2008sıfır ise ayrıca çıkmacıda ben buldum ikitelli atatürk sanayide 150lira temiz dedi yalnız hadi motorunda problem var dielim oda olsn 50lira ümraniyedede çıkmacıda var herşeyi temiz 200lira olur dedi ama kafam karışık çıkma die bekliorum mart ortalarında yayılcak tuning cilere