2008 Astra Mercekli Far

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah olarak arka farları kastediyorsanız dogrudur eski model beyaz stoplar daha güzel... ama ön far yatagını bahsediyorsanız benim imzamda ön ve arka fotolar var bence gayet güzel duruyor... mercekli xenonlara gelince astaralarda bi-xenon var ve görüntüsü de aydınlatma seviyesi de gayet yeterli...orjinalini taktırırsan daha sağlıklı olur derim ben... bir de aracı alçaltmaya calışıyorsunuz aman bir de karter koruması taktırın yollarımız malum...

Son düzenleme:

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mart gibi mercekli farlar gelceklerini söyledi tunnigçiler ya serviste xenon iki katı para vermek tabi insana koyar ama dışar taktırınca adamlar ibneliğine komple elektrik tesisatını garanti dışı bırakıyorlar riske değermi...ayrıca diğelim gittim dışardan yay aldım gidip servise abi bunu takın dediğinde en az 300lira işcilik parası alıolar yaptıklara işe göre sadece park sensöründen 180lira işcilik aldıklarını duydum

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın hayati parçalarını serviste kalanlarını ise dışarda yaptıracağız demek oluyor bu...garanti yi de artık ya gözardı edeceksiniz ya da iki yıl paşa paşa bekleyeceksiniz...

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah olarak arka farları kastediyorsanız dogrudur eski model beyaz stoplar daha güzel... ama ön far yatagını bahsediyorsanız benim imzamda ön ve arka fotolar var bence gayet güzel duruyor...

abi senin araçtaki farlar ve arka stoplar güzel lafım yok...senin farlar zenon mu bilmiyorum ama bu zenon olmayan astralar bile ( bizim burdaki abinin mesela) sanki zenon gibi duruo dıştan bakınca, farın içi güzel gümüş rengi parçalar falan ne bilim böle bi far corsada yok astradakiler corsaya göre bakınca sanat eseri gibi duruyo.. ve senin araç 2008 öncesi diye tahmin ediyorum.. benim beğenmediğim 2008 lerde gördüğüm ön farlar çok bozmuşlar olmamış arka stoplarda siyah güzel bence..arkada beyaz yada siyah ikiside iyi yani ama önlerde 2008ler berbat

efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat farkına bakın arkadaslar işte gelirse bizede en fazla 500 felan olur herhalde

efendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasanolmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyler bu linkteki yalnız 2008mercek değil 2007 sanırım çünkü şuan piyasada olan 2008cosmo ve gtc lerdeki mercekli farları gördüm linkteki resimde mercekli far altta duruyor ama şuan piyasadakilerde mercekli far yukarda ve daha büyük..dikkat edinizfiyat 500 600 filansa güzel olur yani ama garantiden dolayı servise taktırım dersen en az 300kağıt işcilik bayılırız :mad: