2008 Astra H Sedan Body Kit

cnkfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba ;

yollarda 3-4 araçta gördüm serviste Astra H Sedan'lara yapılan (YERLİ MALI BURSA'DA YAPILAN) body kitler var.Bununla ilgili olarak istanbuldaki neredeyse bütün opel bayilerinin yedek parça ve aksesuara bakan ilgilileriyle görüştüm.Set takım halinde ön,yan ve arka marşpiyel + bagajüstü rüzgarlık.1.600 TL, 1.450 TL, 1.500 TL, 1.000 TL gibi fiyatlar aldım.En düşük 945 TL herşey dahil fiyatıyla Erpaş (Maltepe) bayisinde bulabildim.Ama araştırmam bununla bitmedi.Bursa da bu ürünleri Opel bayilerine gönderen firmanın ismine ulaştım fakat telefonunu bulamadım.Muhtemelen o adamdan daha aşağı fiyatlara bu ürünü tedarik edebiliriz.Yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır acaba ?? Bursadaki bu ürünleri yapan firmanın adı HİCRET OTO - Hüseyin bey (firma sahibi).Tüm Türkiye'deki opel bayilerine yan sanayi aksesuarları yapan firmaymış...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cnkfb, öncelikle üye arşivinde kendinizi tanıtmalısınız...

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba ;

yollarda 3-4 araçta gördüm serviste Astra H Sedan'lara yapılan (YERLİ MALI BURSA'DA YAPILAN) body kitler var.Bununla ilgili olarak istanbuldaki neredeyse bütün opel bayilerinin yedek parça ve aksesuara bakan ilgilileriyle görüştüm.Set takım halinde ön,yan ve arka marşpiyel + bagajüstü rüzgarlık.1.600 TL, 1.450 TL, 1.500 TL, 1.000 TL gibi fiyatlar aldım.En düşük 945 TL herşey dahil fiyatıyla Erpaş (Maltepe) bayisinde bulabildim.Ama araştırmam bununla bitmedi.Bursa da bu ürünleri Opel bayilerine gönderen firmanın ismine ulaştım fakat telefonunu bulamadım.Muhtemelen o adamdan daha aşağı fiyatlara bu ürünü tedarik edebiliriz.Yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır acaba ?? Bursadaki bu ürünleri yapan firmanın adı HİCRET OTO - Hüseyin bey (firma sahibi).Tüm Türkiye'deki opel bayilerine yan sanayi aksesuarları yapan firmaymış...

satın alacağınız parçalar fiberden olup aynı kalitede tuning firmalarında ve fibercilerde kalıbı olan bir model...efepol nickli fatih arkadaşımız bu işle uğraşıyor aldığınız son aldığınız fiyattan çok daha ucuza alırsınız

cnkfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize teşekkür ediyorum arkadaşlar, efepol özelden yazdım sana...

mnzr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hicret oto hüseyin abi benim komşum karşı apartmanımda oturuyor. istersen fiyat öğrenebilirim. senin aldığın bu fiyatlar fiber için mi yoksa orjinal plastik için mi

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım bahsettiğin fiber.Biz o fiyata plastiğini yaptırmayı düşünüyoruz.Kesin yaptırıcam dersen bize katıl birkac gün sonra pazarlık yapmaya gidicez.Pm den mesaj at bana eğer ilgilenirsen.Plastik istediğin eklerden mevcuttur onlarda yada fiber düşünüyosan dediğin fiyatların cok daha asagısındadır.

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok pahalı ben hatay' dan getirttim 400 tl ye vede çok kaliteli istersen yardımcı olurum.

cnkfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iLginize çok teşekkür ederim arkadaşlar, efepolyester nickli Fatih arkadaşım çok yardımcı oldu, ve kaliteli bir işçilik çıkardı.Huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum.Arabam şu an bantlı olduğu için resimlerini çekemedim :) fakat haftasonu sizinle paylaşacağım.

cnkfb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fatih usta eline sağlık.... (App plakayı ben yapsamda :p )

DSC01103.jpg

DSC01104.jpg

DSC01105.jpg

DSC01106.jpg

DSC01107.jpg