2008 Astra 1.3 Enjoy Sport

muslum_yagci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
daha önceden opel corsa kullanıyorum 2000 yılında 1.5 TDI almıştık sonunda bu yıl değiştirdik :) 2008 Astra aldım..
Şimdi sizlerden yardım bekliyorum açıkcası arabama bir kaç modifye işlem yaptırmak istiyorum bodykit spoiler fln ilk olarak spoiler taktırmak istiyorum ankara'da bu işi en iyi ve hesaplı yapan kim var acaba? Bana bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum..
Saygılarımla

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyu madifiye bölümüne acarsan eminim daha fazla bilgi edinebilirsin. çünkü çogu kimse direk oraya giriyor

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Formata Uygun Bir Sekilde Kendinizi Tanitmaniz Lazim İlk Basta...
-Ad Soyad
-Yas
-Meslek
-Memleket
-Varsa Otomobilinizin Marka ve Modeli

01- Opelim.Net'e üye olan kullanıcı kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı da verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı www.opelim.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.

17- Tüm üyeler, üye olurken belirtmiş olduğu ismi, imza alanında da belirtmek zorundadır. İmza alanında isim belirtmeyen üyeler öncelikle uyarılacaktır. Aksi durumun devamında üyelik ihraç edilecektir.

Son düzenleme:

muslum_yagci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol da bunu forumda söylemek yerine bana mesaj atarakta belirtebilirdin hiç yoktan konu dağılmazdı yinede sağol çok yardımcısın.....

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Maksadim Seni Kücük Düsürmek Yada Uyarmak Degil Yani Bende Senin Gibi Bir Üyeyim Kardes Ama Sadece Forum Kurallarini Soyledim Yanlis Anlama beni

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
alper müslümde zaten seni yanlış anlamış değil sen görevini yapıyorsun.
siteye üye olup hemen konu açmaktansa forumun ana sayfasındaki uyarıları okusa zaten sende bu uyarıları yapmak zorunda kalmazdın.
bu konuyu burda kapatalım
müslüm sende modifiye bölümüne konunu aç arkadaşlar yardımcı olacaktır