2007 corsada ses

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1500 km de 1.2 yeni corsa aldım 1. vites ve 2. viteste yavas giderken önden kıtır kıtır ses geliyo hiç ses gelmeyen arabadan boyle ses duyunca sinirim bozuldu.Yarın servise götürücem.Baska arkadasların da böyle bir sorunu varsa anlatsın.Ayrıca 2.gün önce sağ ön kapıyı Şişli etfal otoparkın dan cıkarken çizdirdim ....:sorry:

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım aracın corsa d mi?Eğer corsa c ise bu sorun kronik bi hastalık ve tamamen çözümü yok.Kısmen çözüm buluyolar.Eğer aracın corsa d ise gerizekalı alman mühendisler hala çözüm bulamadı bu soruna demektir.Eğer öyle ise corsa d de kesinlikle alınmaz

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
drsaint' Alıntı:
1500 km de 1.2 yeni corsa aldım 1. vites ve 2. viteste yavas giderken önden kıtır kıtır ses geliyo hiç ses gelmeyen arabadan boyle ses duyunca sinirim bozuldu.Yarın servise götürücem.Baska arkadasların da böyle bir sorunu varsa anlatsın.Ayrıca 2.gün önce sağ ön kapıyı Şişli etfal otoparkın dan cıkarken çizdirdim ....:sorry:
altını felan vurdunmu??

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa D

valla ses geliyor yavas hızlarda direksiyon kutusu olayı mı?

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh eğer yenisinde de direksiyon kutusu sorunu warsa bu alman mühendislerin taaa......

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Arkadaşım aracın corsa d mi?Eğer corsa c ise bu sorun kronik bi hastalık ve tamamen çözümü yok.Kısmen çözüm buluyolar.Eğer aracın corsa d ise gerizekalı alman mühendisler hala çözüm bulamadı bu soruna demektir.Eğer öyle ise corsa d de kesinlikle alınmaz
kardes zonguldagın neresindensin ben arabayı zonguldaktan aldım zonguldaklıyım ama istanbulda çalısıyorum

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazıklar olsun ben 3 kere değiştirdim corsa d de eğer yine devam ediyorsa tek kelimeyle yazıklar olsun derim çümkü ben bu konudan çok çektim yeni corsa almayıda düşünüyordum kesinlikle vazgeçtim

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan83' Alıntı:
yazıklar olsun ben 3 kere değiştirdim corsa d de eğer yine devam ediyorsa tek kelimeyle yazıklar olsun derim çümkü ben bu konudan çok çektim yeni corsa almayıda düşünüyordum kesinlikle vazgeçtim
bende once clio vardı C corsada da mı ses sorunun vardı yoksa direksiyon sertlesmesi sorunu mu vardı

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben zonguldak site.Opel tümardan aldın sanırım aracını.Hayırlı olsun diyeyim sana hemşo :) Gerçekten direksiyon kutusu problemi ise dikkatimi çeken bi nokta daha var o zaman.Benim aracımda 7000 km den sonra sorun başlamıştı.Senin aracın 1500 diyosun.Demekki gün geçtikçe kötüleşiyo direksiyon kutusu :)