2007 corsa D lpg tavsitesi

corsa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba...
Bende 4 gun once atıker lpg taktırdım. Aracım 2008 1.2 Enjoy. Sımıt tuple kac KM gıttın, bilgi verirsen sevinirim.
İyi günler...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simit tuple kac km gidildigi net bilgi vermez cunku onlarinda farkli boylari var. Ama şoyle diyim 1.99 dan fulleyerek km de 12 kurus yaktim arac ayni kit ayni...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

corsa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2008 Model 1.2 Enjoy Corsa D aracıma 2 hafta önce Atiker Microfast LPG taktırdım. Şu ana kadar hiçbir sıkıntım yok, sıkıntım olursa da servis ağı yaygın, koskocaman şirket. Bence pahalıya gitme. OBD 2 takalım dedim ustaya, gerek yok senin aracına o arza lambası yakmayan modeli alt model araçlara takıyoruz dedi. Fiyat 1.100 TL...

okii_00

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
yi günler
landirenzo yağlama sistemli tavsiye edebilirim %50 tasarruf çekiş kaybı olmaz her 10,000 km yaklaşık 2200 2500 tl arasında tasarruf sağlanabilir sesiz enjektör evo sistemi alternatif daha uygun maliyetli ladirenzo alt ürünü em-me gas ıtaly olabilir teknik destek isterseniz konuyla ilgili yardımcı olabilirim bende opan lpg birimindeyim keyifli sürüşler diliyorum

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler
yi günler
landirenzo yağlama sistemli tavsiye edebilirim %50 tasarruf çekiş kaybı olmaz her 10,000 km yaklaşık 2200 2500 tl arasında tasarruf sağlanabilir sesiz enjektör evo sistemi alternatif daha uygun maliyetli ladirenzo alt ürünü em-me gas ıtaly olabilir teknik destek isterseniz konuyla ilgili yardımcı olabilirim bende opan lpg birimindeyim keyifli sürüşler diliyorum
Niye yaglamali sistem tavsiye ediyorsun? Araci euro 4 normlarinda motora sahip.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi