2007 corsa D lpg tavsitesi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg hesabını nasıl yaptınızda 30 krş buldunuz yahu.
hem diyorsunuz benzinde 9 lt yakıyorum lpg'de max 11 yakarsınız zaten. gaz lt'si 2.10 demişsiniz ee o zaman 23 krş yapar.
ayrıca twinport motora gidipte prins falan gerek yok. taktırın atikeri geçin. subap yağlamasınada gerek yok. adam akıllı montajdan sonra krallar gibi binersiniz.

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de 2014 Model Opel Corsa 1.2 Motor 85 HP aracıma yarın Zavoli 4 Silindir Alisei/Bora OBD II Akıllı Sistem LPG Dönüşüm Kiti Taktırıcam.Montaj yapacak usta işinde baya iyi.Umarım LPG pişman etmez beni.Kullanmaya başladıktan sonra değerlendirmelerimi paylaşabilirim.Merak ettiğim ustaya supap yağlama sistemini sormadım ve sizce gerekli mi?

jrdemon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg hesabını nasıl yaptınızda 30 krş buldunuz yahu.
hem diyorsunuz benzinde 9 lt yakıyorum lpg'de max 11 yakarsınız zaten. gaz lt'si 2.10 demişsiniz ee o zaman 23 krş yapar.
ayrıca twinport motora gidipte prins falan gerek yok. taktırın atikeri geçin. subap yağlamasınada gerek yok. adam akıllı montajdan sonra krallar gibi binersiniz.

üstad anadolu yakası istanbul gaz şuan 2,40-2,56 civarında ortalama 11 lt dersek 0,28 kuruş yapar kaldıki ben buna direk 0,30 diyorum yani hesap bu...
ama burdaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine lpg taktıracağım herhalde..
ancak arıza ışığı yakmayan ve sanayilere gidip vakit harcamak istemiyorum.
bu yüzden marka ve usta tavsiyesi alabilirim istanbul anadolu yakası olarak

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstad anadolu yakası istanbul gaz şuan 2,40-2,56 civarında ortalama 11 lt dersek 0,28 kuruş yapar kaldıki ben buna direk 0,30 diyorum yani hesap bu...

Benim yarın montajını yaptıracağım sistem için arıza ışığı yakmaz dediler.Aynı zamanda aracın ECU bilgileri ile uyumlu çalıştığı ve anlık değişimler yaptığı söylendi.Umarım pişman olmayız.Benzin malum,şehiriçi 40 kuruş civarı yakıyor ve artık yeter.

jrdemon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim yarın montajını yaptıracağım sistem için arıza ışığı yakmaz dediler.Aynı zamanda aracın ECU bilgileri ile uyumlu çalıştığı ve anlık değişimler yaptığı söylendi.Umarım pişman olmayız.Benzin malum,şehiriçi 40 kuruş civarı yakıyor ve artık yeter.

hocam siz galiba antalyadasınıız... umarım beklediğinizden fazlası olur, fiyat olarak zavoli nekadar şuan?

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam siz galiba antalyadasınıız... umarım beklediğinizden fazlası olur, fiyat olarak zavoli nekadar şuan?

Normalde Antalyadayım ancak belli bir süre Antalya dışındayım.Aracım Antalya da kaldı.LPG Antalya da takılacak ve aracı getirmek için ilk denememi uzun yol da yapıcam inşallah.
Zavoli'ye fiyat 1800 TL'ye anlaştık.OBD'siz sistem daha uygun ancak bu sistem OBD II Akıllı Sistem olarak geçiyor.Liste fiyatı 2100 TL.Montajı 1800 TL'ye 9 taksit olarak yapacaklar.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anadolu yakasında e5 göztepeden pendiğe kadar heryerde 2 ile 2.10 arası. ?
ayrıca bostancı sanayide atiker bayisi çetinsaya gidebilirsiniz...

jrdemon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anadolu yakasında e5 göztepeden pendiğe kadar heryerde 2 ile 2.10 arası. ?
ayrıca bostancı sanayide atiker bayisi çetinsaya gidebilirsiniz...

çetinsayı bende duydum
atiker gold modelini tavsiye ettiler... nasıldır acaba? atikere hep bir soğuk kaldım ama 1400 lira fiyatı var... prince tecnomax 1700 lira... 300 lira için atikere değermi bilmiyorum dedim, adam atikerin gold modeli bu ama dedi obd II nin üzerinde bi sistemmiş
anlamadım yani..

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çetinsayı bende duydum

atiker gold modelini tavsiye ettiler... nasıldır acaba? atikere hep bir soğuk kaldım ama 1400 lira fiyatı var... prince tecnomax 1700 lira... 300 lira için atikere değermi bilmiyorum dedim, adam atikerin gold modeli bu ama dedi obd II nin üzerinde bi sistemmiş

anlamadım yani..

Atikeri 2012 corsa D 1.2 85 HP aracıma taktırdım , 2 yıl önce 1100TL ödemiştim. Atiker servisine sadece montaj için bide geçen gün muayene için belgeleri almaya uğradım :) (filtrelerini kendim değiştiriyorum) , şükür arıza ışığı falan yakmadı , ustası iyi olduktan sonra markanın ne olduğu hiç önemli değil . 2 yılda kendi ücretini çıkınca 8.500TL kar etmişim . Allah bereket versin :) Darısı başınıza...