2006 corsa ile 2004 bmw 3.16ti takasına neden hayır?

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de o paraya Vectra-c al derim bir vectra'cı olarak:D

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de o paraya Vectra-c al derim bir vectra'cı olarak:D

benim belirgin bi derdim yok aslında. genel derdin tam tersi. ekonemiden bıktım ben. şehir dışı 5.5 lt gibi çok iyi bir tüketimi var, arabamı da sıfır aldım, gayet memnunum ama biraz performans istiyor insan bi noktadan sonra. yaksın abicim araba, üst sınıf olsun, senede bindiğim zaten 10-12.000 km. yapıştırınca gaz pedalına o da beni koltuğa yapıştırsın. :D

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim belirgin bi derdim yok aslında. genel derdin tam tersi. ekonemiden bıktım ben. şehir dışı 5.5 lt gibi çok iyi bir tüketimi var, arabamı da sıfır aldım, gayet memnunum ama biraz performans istiyor insan bi noktadan sonra. yaksın abicim araba, üst sınıf olsun, senede bindiğim zaten 10-12.000 km. yapıştırınca gaz pedalına o da beni koltuğa yapıştırsın. :D
O zaman biraz daha üste koyup Vectra GTS ya da Vectra-c Turbo alın bitsin:D

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman biraz daha üste koyup Vectra GTS ya da Vectra-c Turbo alın bitsin:D

olabilir aslında. bu ihtimali de düşünmeye başladım. bmw sahibi olmayı isterim ama yinede kendi içinde adamakıllı bişey olsa daha iyi olur tabi 3.16, 3.28 yada 3.18 gibi ama para yetmez. insanoğlu böyle doyumsuz işte :)
ya senin mesaj yazman iyi olmuş. turgutludasın galiba. ordan bi ev aldık, tokiden. ne durumda, bitmiş gibimi ?

omach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
compact adı üstünde daha ucuz olsun diye üretilmiş bir araba. bu ilanını koyduğun arabada ise donanım sıfır. yani recaro ve deri yok, fonksiyonel direksiyon yok, M paket değil ve 15" jant var. yani en baz modellerinden. zaten bu donanımlar para ediyor bmwde. cd çalar tamam ama bir artısı var dijital klima ;) bu araba modeline göre fiyatı iyi tabiki corsadan sonra alınabilecek bir araba. corsadan daha fazla yakacağı kesin. opelin servis maliyetlerini ve yedek parçasını bilmediğim için bişey diyemem tabiki.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir aslında. bu ihtimali de düşünmeye başladım. bmw sahibi olmayı isterim ama yinede kendi içinde adamakıllı bişey olsa daha iyi olur tabi 3.16, 3.28 yada 3.18 gibi ama para yetmez. insanoğlu böyle doyumsuz işte :)
ya senin mesaj yazman iyi olmuş. turgutludasın galiba. ordan bi ev aldık, tokiden. ne durumda, bitmiş gibimi ?
Eh komşu sayılırız:D :D Bitmek üzere,içi hakkında bilgim yok dış sıvaları vs herşeyi bitti,çevre düzenlmelerini yapıyorlar..
Bu arada 2.0 vectra turbo'da ne gider ama...:)

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eh komşu sayılırız:D :D Bitmek üzere,içi hakkında bilgim yok dış sıvaları vs herşeyi bitti,çevre düzenlmelerini yapıyorlar..
Bu arada 2.0 vectra turbo'da ne gider ama...:)

teşekkürler. bakalım, hayırlısı.

G

ghost ship

Bilgi Girilmemiş
bence alınır. ne de olsa bi BMW.
hertürlü OPEL e +1000 basar :)
al derim.....