2006 corsa ile 2004 bmw 3.16ti takasına neden hayır?

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar alfa tamam estetik olarak filen gerçekten 10 numara bir araç ama herkezin bildiği bir ( - ) var oda 2. el piyasası 2. elde prim yapmayan ve binicisini zarara sokan bir araç hee yok arkadaşım ben bu arabayı alır paşa paşa 10 sene binerim diyosan ona bişey diyemem

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten ikinci el alcak.değerini baya bi kaybetmiş halde.satarken biraz zorlar bana kalırsa ama değerini zati oldukça yitirmiş bi araç...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ti yerine başka bişey alman daha güzel olur bence

zmeric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsayla bmw kıyalsmak mumkun degıl tabı ama alacagın aracın satarkende elden cıkarılabılcek kullanırken fazla sorun cıkarmayan bır arac olması lazım alfa alırsan bayagı bır sıkıntı cekersın. bmw guzel bır tercıh olur bence

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfa 147 crash testlerde seleflerine göre çok gerideydi. ben olsam bmw yi tercih ederim

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfa - bmw kıyaslamasına dönmüş topic.. bmw en nihayetinde bmw dir. ama ti compactlarda hakkaten compact.. ufacık tuhaf bi araç, farlarının çevresinde ki plastik "kesilecekmişde unutulmuş" gibi duruyor. ve benim gıcığıma giden de o far çevresi.. ama neticede bmwye bineceksin ki bu sınıf atlayacaksın demek. ama 3 kapılı kullanışsız ve pahalı bir sınıf.

şahsen ben rahatına düşkün bir adamım. 98 model BMW 5,20 İA yerine 2007 model skoda 1,4 diesel fabiayı tercih ederim.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfa - bmw kıyaslamasına dönmüş topic.. bmw en nihayetinde bmw dir. ama ti compactlarda hakkaten compact.. ufacık tuhaf bi araç, farlarının çevresinde ki plastik "kesilecekmişde unutulmuş" gibi duruyor. ve benim gıcığıma giden de o far çevresi.. ama neticede bmwye bineceksin ki bu sınıf atlayacaksın demek. ama 3 kapılı kullanışsız ve pahalı bir sınıf.

şahsen ben rahatına düşkün bir adamım. 98 model BMW 5,20 İA yerine 2007 model skoda 1,4 diesel fabiayı tercih ederim.

fabia :eek: yapma yaa

cocotr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim tek yorumum şu olur : BMW, Corsa'nın en az iki katı yakar. Yakıt tüketimi bu devirde çok önemli.

Ayrıca ben olsam, BMW'nin 50000'den sonraki ilk bakımında neleri değişiyormuş onlara bakarım. BMW'nin servise girip çıkması Corsa gibi olmaz. 15000 de bir bakıma giriyorsa ve 60000'de büyük masrafı varsa kötü.

Herşeyi bir yana bırakıp sadece araçlara bakarsak, BMW'yi tek geçerim. Alfa'yı da düşünmem çünkü Alfa yani. Fabrikadan çıkan 3 araçtan biri hatalı. Sana denk gelmiş olabilir :)

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallahi aynen fabia orcinus dostum :) araba denilen mekanik, ne kadar gençse o kadar diri ve sıkıntısız olur. Beyzadesini de sanayi sanayi gezdirmez. Rahatından etmez.. Birde ikinci el aracı bulmakta almakta beğenmekte sorun, tamamen şans. Geçmişini bilmediğin bir araba. Sürprizlere açık..

ama sıfır öylemi? değil :) 30bin ytl yi 98 520ye vermem. Sıfır arabanın koltuk kokusunu içime çeke çeke gezerim. Dediğim gibi ne kadar genç o kadar iyi..