2006 1.6 twinport Astra alayımmı?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende g kasası var 2006 1.6 hb twinport, atiker sıralı sisem lpg var gerçi ben yeni aldım sayılır yaklaşık 2 ay oldu, 2 defa egzoz emisyon arıza lambası yandı cihaza bağlattım hata yok dediler ışığı söndürdüler, son 1-2 haftadır aracın motor soğukken patlama sesi geliyor onu bir fırsat bulup gidip daha gösteremedim tüpçüye onun dışında motor soğukken lpg de sürmek oldukça keyifsiz sanki el freni çekik gibi sürüyorsun ama motor ısındıktan sonra lpgde de benzin gibi keyifli sürüşü var şimdilik bu kadar gerçi aynı kasadan bahsetmiyoruz ama ben yinede bildiklerimi paylaşmak istedim :)
Motor kodları aynı olabilir kasaları farflı olsada bunu anlamak lazım birde.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25 e dizel alınabilir,bu aracın makul alına biliri 23000 tl dir.ama bildiğim araba temiz gibi düşünceleriniz varsa çokta düşünmeyin bence.

OFT35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar bende damdan düşer gibi girdim konuya:) şimdi abi astra gerçekten sağlam, görünüşü güzel bir araç LPG söylenenlerin aksine performansı etkilemiyo, ama yokuşlarda biraz tutukluk yaptığı gerçek, eğer lpg taktıracaksanız ki öyle söylüyorsunuz, kesinlikle italyan markası taktırın, bende insignia 1.6 var sanırım aynı motor sizinkiyle, performansa bir etkisi yok, yokuşlar biraz tutuk sadece, astra h kasa kullanan arkadaşlar tüketimden şikayetçi zaten, o yüzden lpg şart:) ben zavoli taktırdım tavsiye ederim. onun haricinde bazı arkların dediği gibi 23 bin civarı fiyat uygun olacaktır bu araba için

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
23 bin + LPG masrafları uygun fiyatmı diyosunuz?

OFT35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
23 bin + LPG masrafları uygun fiyatmı diyosunuz?

bence uygun arabanın zaten alt piyasa değeri 23 bin tl, ayrıca bu aracı tanıyorsunuz ve de kmsi çok uygun, şu anda o araçlar genel olarak 90-100 bin km de bence almanız sizin için hayırlı olur... ama dediğim gibi zavoli tüp koyun, 1350 tl civarında olması lazım bende o fiyata taktırdım

alper inan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 model astra 1.6 h twinport spor paket 50000 km de ve orjinal olacak sonrada 23.000 tl fiyatı olacak???

hiç kaçırmayın, bulabiliyorsanız hatta 8-10 tane alın.