2006 1.6 twinport Astra alayımmı?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, bazı konularda almayı düşündüğümü yazmıştım. Aklımı çok çeliyorlar:D Bir arkadaşımın 2005 Ekim trafik çıkışlı 2006 model 1.6 twinport enjoy sp aracı var. kendisi yurtdışında çalıştığı için pek binemiyor. satma niyetinde. bana satmaya çalışıyor opelci olduğumdan:D ciddi pazarlık yapmadık ama bana 25 bin tl ded. araç temiz 49 bin km de. hiçbir sorunu yok bildiğim kadarıyla. ancak yinede alınca triger falan değişmesi gerekebilir (Eğer zincir yoksa bunlarda).

E birde lpg taktıracağımızı düşünürsek bana ekstradan 2500 TL daha masraf açacak demektir. ben geçenlerde kendisine 21 bin vereyim dedim olmaz dedi:D

Bu aracın lpg ile sorunları olduğunuda okuyorum, bilmem başka kronik sorunlarıda varmı? internette fiyatı 23 bin ile 27 bin arasında değişiyor.

Ne tavsiye edersiniz bana?

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
25k istediğine göre h olması lazım,o kasaları sevemedim,g yakışır size:)

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi konumu tekrar hortlatayım:) Araç düz vites,
Bu aracı almam yine gündemde ve ben jarar veremedim. aracın sahibi arkadaşım yurt dışında araç 50 bin km de şuanda. LPG yok. ama trigeri falan hiç değişmemiş aldığından beri. sadece 4 yeni lastik almış. bana 24 bin gibi bir rakam söyledi en son. bende 22 dedim:D neden derseniz triger +LPG ile dizel araç fiyatına gelecek nerdeyse. ne diyosunuz bu fiyatlara?

Birde bu 1.6 twinportlarda LPG sorunlu olur olmaz diyenler oldukca fazla ne bir bilgi bulamadım. Eğer lpg sıkıntı çıkarıyosa bu motorda uzak durmak lazım benzinle binemem çünkü.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
alınabilir

addicted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende g kasası var 2006 1.6 hb twinport, atiker sıralı sisem lpg var gerçi ben yeni aldım sayılır yaklaşık 2 ay oldu, 2 defa egzoz emisyon arıza lambası yandı cihaza bağlattım hata yok dediler ışığı söndürdüler, son 1-2 haftadır aracın motor soğukken patlama sesi geliyor onu bir fırsat bulup gidip daha gösteremedim tüpçüye onun dışında motor soğukken lpg de sürmek oldukça keyifsiz sanki el freni çekik gibi sürüyorsun ama motor ısındıktan sonra lpgde de benzin gibi keyifli sürüşü var şimdilik bu kadar gerçi aynı kasadan bahsetmiyoruz ama ben yinede bildiklerimi paylaşmak istedim :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bobin mortu çekmis kardes kabloyu değistircen