2005 model otomotik astraya lpg taktıracagım

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 000 km dır atıker kullanıyorum hıc sıkıntı yasamadım usata da onemlı tabı

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nasıl ses 0 ya :) kaputu kaldırın bakın bir
ses olayında atiker ve brc'nin üstüne yok :) opellerin kaput keçesi sayesinde bir nebze kesilmiş oluyor ama toyotada kaput keçesi yok bütün ses dışarıda... tartarinide ses konusunda çok çok iyi...

sizin sesten kastınız ne şimdi? kaputu açıp durup dinlemekse boşuna marka araştırmayın yok öyle durur gibi çalışan sistem =) kaldı ki kaput kaldırıldığında bile sadece motor kapağını oynatma sesi geliyo çok az o da arabanın içindeyken falan mümkün değil duyulması. (lpg enjektorleri motor kapağında oldugundan) kaput kapalıykende duyulmuyor ....

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zawolli derim bende de var 2005-2006 yıllarında servisler önermiş hep sıfır sorun ama iyi usta lazım.

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Önemli olan işçilik markanın önemi yok brc de artık yerli italyan zannetmeyin ben atiker taktırdım bir ay oldu bir sorun yaşamadım daha işçilik sağlamsa kolay kolay sorun çıkarmazlar.

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan işçilik markanın önemi yok brc de artık yerli italyan zannetmeyin ben atiker taktırdım bir ay oldu bir sorun yaşamadım daha işçilik sağlamsa kolay kolay sorun çıkarmazlar.

G kasada zaten sorun yaşamazsın yaşayan görmedim benim gittiğim serviste ,bende 2001 arabama taktırdım 50 bin km srounsuz bindim halada sorunsuz ama sattım aracı,ama h kasada işler değişiyor atikerin ana bayisi bile bana arabana atiker takmam dedi kesin arıza yanıyor hemen olmasa bile 1000 km sonra zırt pırt arıza sildirmeye gidecek değiliz ya.

ucurum666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 2005 easytronik astra h elegance var.... 2 yıl önce atiker sıralı sistem tüp taktırdım, çok memnunum... ustan iyi olduktan sonra marka zerre kadar önemli değil... fiyat farkları kafanı karıştırmasın.atiker yurt içi üretim yol gümrük masarafı yok o yüzden ucuz. diğerleri bunları da üste koydukları için pahalı...