2005 model otomotik astraya lpg taktıracagım

ugur zincirkiran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 model otomotik astraya lpg taktıracagım hangi marka lpg uyumludur
yardımcı olursanız sevinirim tşk...

Ercan81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence atiker taktırmada BRC ZAVOLİ olabilir bende atiker var aracım 2005 astra çok sorun yaşattı tavsiye etmem

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g'de atiker kullandım hiç sıkıntı çekmedim. şimdi vectramda aldığım çocuk zavolli taktırmış. Bundanda çok memnunum. Özellikle zavollinin enjektörleri parçalanabiliyor bu sayede ecotech kapağının altına gizlenebiliyor. hem enjektör sesinin bir nebze azaltmış oluyorsunuz hemde görüntü bakımından arabada tüp olup olmadığı belli olmuyor. corollaya 3 ay olmadı daha brc taktırdım yok böyle bir enjektör sesi şangır şangır ses çıkartıyor. sırf bu yüzden brc tavsiye etmiyorum. Kazık gibi enjektörleri var arabanın kaputunu açınca direk göze batıyor...

dastr.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyorum taktırmayı ama ne taktıracagıma karar vermedim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir usta olduktan sonra marka önemi pek yok. ama iyi usta ve BRC tek geçerim. bende BRC var bir daha taktırcak olsam hiç düşünmem. ses olayı bende 0. enjektörler gayet sessiz çalışıyor geçişlerde öyle fark etmiyorsunuz bile.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir usta olduktan sonra marka önemi pek yok. ama iyi usta ve BRC tek geçerim. bende BRC var bir daha taktırcak olsam hiç düşünmem. ses olayı bende 0. enjektörler gayet sessiz çalışıyor geçişlerde öyle fark etmiyorsunuz bile.
nasıl ses 0 ya :) kaputu kaldırın bakın bir
ses olayında atiker ve brc'nin üstüne yok :) opellerin kaput keçesi sayesinde bir nebze kesilmiş oluyor ama toyotada kaput keçesi yok bütün ses dışarıda... tartarinide ses konusunda çok çok iyi...

flamethrower

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
satış sonrasında rahat edeceğiniz sistemi taktırın.