2004 model corsa essentia yol bilgisayarı

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, forum sitemizde ve diğer birkaç sitede corsa c lerde yol bilgisayarı olmayan modellerde anlık tüketim, ortalama hız vs vs gibi bilgilerin radyonun bilgi ekranında çıkartıldığını okudum. Ancak bunun için mp3 lü müzik sistemi olması gerektiği söyleniyor(BC tuşu dolayısıyla) Acaba kasetçalarlı modeller de (benimki gibi yani :() bu özellikleri görebilen var mı veya bunu serviste tech2 vs bağlatarak açtırmanın yolu var mı?

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
BC tuşu ile sadece hız verisi okunuyor diye biliyorum.. kasetçalarlı modellerde yok sanırım.. ben de çözemedim denemediğim tuş kalmadı :)

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BC tuşu ile anlık tüketim değerlerini görenlerde varmış. Hatta bilgi ekranının fotosunu bile eklemişler forumlara :(

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende cd30 mp3 var ama geçen uğraşmama rağmen öle bişey göremedim :D
galiba arabayı çalıştırmadan önce mi ne basmak gerekiyo o tuşlara...
o kadar da önemsemeyin ki hele sadece hız gösteriosa.. ama yakıt tüketimini gösteriosa iyiymiş gerçekten

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben sadece hız biliyorum doğrusu, ama yakıt tüketimi vs menzil gibi bilgiler varsa alalım bi cd30mp3 + 2004 TID ekranı olsun bitsin,

ben car2004 te kurcaladım baya tuşları, tuhaf tuhaf bi dolu değer vs vs çıktı ekrana, bi anlam veremedim bitanesinde sanki motor sıcaklığıydı ama emin de deilim ne olduğundan :/

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de baya bi kurcaladım ama radyonun ve RDS'in fonksiyonlarını gezdim galiba bol bol. Ancak MP3 radyolu araclarda kesinlikle tüketim görünüyor arkadaşlar

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim cc20 kasetçalarda setting tuşuna basılı tuttuğumda çıkan menüde o kadar çok şey var ki.bunların arasında zaten tek anlayabildiğim hız:Danlık tüketim menzil gibi bilgiler kesinlikle yok

sonmezers

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim car 2004 teypde settings tuşum bile yok ama, ben sadece tp + as tuşlarına basarak bir menüye girebiliyorum ama orada da herhangi bir bilgi yok