2004 corsa & 2007 astra classic

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa dan inilip astra clasic e binilir mi? ancak yeni kasa astra olursa binilir ki farkındaysan yeni corsanın fiyatları astra dan daha pahalı ve astra clasic artık herkeste var corsa kullanmış ve hala arasıra kullanan bi insan olarak tercih etmem. yeni kasa hariç tabi..

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki corsa illede corsa muhakkak corsa ilelebet corsa üstünü tanımam bi x5 bilirim corsadan başka . :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alım gücün varsa al tabi hem arabanın modeli yenilenmiş olur fena olmaz.sanırım o 1.4 benzinli araba duyumlarıma göre çok yakıyor.garantisi devam ederken lpg de takamazsın takarsan mekanik garantin düşer.bunları iyi hesap etmelisin.o yaktığı benzini 2 yıl boyunca katlanırım diyosan al bence düşünme...

Yanlış bilgi Burakcım:).
Opalde suanda lpg sistemi takılmakta ve garanti devam etmektedir;)

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla abi 2.0 b2 kasa var bizde. ilk önce corsayı aldığımızda bi afalladım. performans olarak. Ama benim gönlüm her zaman için ekonomiden yana olduğu için aman uzak dursun bütün benzinli arabalar diyorum.

haklısın da sıralı lpg olayı imdata yetişiyor artık..

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
benzinsede dizelsede al corsadan astraya binmek corsacılar kusura bakmasın attan essek gibidir rahatlık konusunda ama 1,4 motor yetersiz kalıyor diolar:D
Eger resimdeki gibi corsa ops ise oylede bir binilirki !
46969996il9.jpg