2004 Astra G HB NJoy

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günlerde kullanın aracı ne kadara aldınız acaba?
ben satmayı düşünüyorumda o bakımdan. Bendeki araçta ekstra olarak sunroof, c.c, ve ses yalıtımı var

EmReSS34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inanın çok ilginç. adam 2001 cd model satıyor 18-19bine ama bu clasicler 2006 sı bu fiyata. ben alırken cd veya elegance bakıyordum. cd ler 2001 e kadar ve en az 100bin km de idi. elegance da cok pahalı :) Njoy bana uygun aracmış. :) Benim için tek eksiği siyah olmayışı :( ama arac temiz oldugu için o eksiği kapatıyorum.

gecen sene arabayı sıfır 28 bin tl ye almıstık ötv indirimi filan ;). bu cd, enjoj, elegance aralarında ne kadar farkediyor özeliik filan olarak?

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallahı var,gördükçe eski astra g kullandığım günler aklıma geliyor yeri farklıdır ama pişman değilim sattığıma:D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günlerde kullanın aracı ne kadara aldınız acaba?
ben satmayı düşünüyorumda o bakımdan. Bendeki araçta ekstra olarak sunroof, c.c, ve ses yalıtımı var

hocam ben 19.150 ye aldım. sunroof da varsa 20.000 den aşşağı etmez sanırım. tabi 2004 ve de km bu değerlerde ise. c.c ne bilmiyorum :)

sahibinden.com da 20-22 bin seviyesinde cogu arac. ama dogru fiyatmıdır emin değilim. ben ne ucuza ne pahalıya aldım diye inanıyorum. kasko degeride 18.800 cıktı zaten.

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok. 2004 bendekide 88.000 km değişeni boyası yok c.c. dediğim hız sabitleyici 20 bin civarına satılır heralde bakalım kısmet, 2007-2008 Astra H almayı düşünüyorumda

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turank aracın sade hali çok daha güzel spoyler ilave edebilirsin güzelde durur,njoylar diger classic ve comfort ve cd modellerinden daha donanımlı görsel olarak.bende aynısını 18,500 e aldım sorunsuz ve komple orjinal degişen kaza vs yok..Yaz geldiği için biraz fiyatlar arttı.Araç iyi durumda olsun 1,2 lira fazla olsun..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
astra edıtıon ve 2004 elegance ıle unutmayın en full versıyondur
bende + sanruff + cc + far sensoru mevcut+ orjınal spor koltuk :D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turank aracın sade hali çok daha güzel spoyler ilave edebilirsin güzelde durur,njoylar diger classic ve comfort ve cd modellerinden daha donanımlı görsel olarak.bende aynısını 18,500 e aldım sorunsuz ve komple orjinal degişen kaza vs yok..Yaz geldiği için biraz fiyatlar arttı.Araç iyi durumda olsun 1,2 lira fazla olsun..

sanada hayırlı olsun diyelim o zaman. fiyatlar arttı demişsin ama 18500 e iyi almışsın bence. benim aracın kasko değeri 18800-20000 arası değişiyor. fiyatlar bu arada olmalı ve sen iyi almışsın. tekrar hayırlı olsun diyelim.

ben dün lpg ve lazer film yaptırdım. filmler 3. gunde kendini daha iyi gosterecekmiş. suan az sayıda baloncuk hava su vs kaldı :) lpg ise maşallahı var en son ölçümde 19 kurusa indi ve hala gaz var. 17-18 kurus olur sanırım şehir içinde.

spoilerı da muhtemelen 1 ay içerisinde halledeceğim. sonrasında keyfini surmek kalacak :)

acemal18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir ay önce aldım 2003 njoy 59000'de çok temiz bir araç