2004 Astra G HB NJoy

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ufak tefek rutuşlarla daha tatlı hale getirmeyi düşündüğüm daha 1 haftalık astramın ilk resimlerinden bazıları.

Sırası ile uygulanacaklar.
- Egzoz susturucu kafası (Süs işte) ........Ok!
- LPG (Görsel değişen olmayacak :) ) ....Ok!
- American Film ..................................Ok!
- Bagaj Ustu Spoiler
- Logosuz Ön Panjur.
- Bi ihtimal cam ustu spoiler (?)(Emin Değilim)

farlar ve tampon etekleri ile oynamayacagım. farlar zaten karartmalı. angel farlar guzel ama ne bilim kendi orjinal karatma farları çok tatlı geldi bana. APP Plaka düşünüyordum ama oda sıkıntılı bir iş sanırım. İlerleyen vakitte bakacağız artık.

Adım adım resimleri guncellerim. :rolleyes:
7111DSC00262.JPG

7243DSC00258.JPG

2566DSC00221.JPG

Film ve Egzoz kafası sonrası durum (Film olarak amerikan yerine lazer çektirdim. Eleman baya samimi geldi gel dedi lazer yapalım aynı renge yaptık guzel olmuştu dedi. Hakkaten guzel oldu. ama 1 numara ve gunduz biraz acık renk kalıyor. oda polisle papaz olmamak için bahane olacak artık ;) )

1554.jpg

1551.jpg

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
maşallah kazasız belasız kullan bence spoyler taktırma arkası bı tuaf oluyor sade guzel :)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
aracımı almadan önce G kasa astra çok baktım elegance ve enjoy. bir türlü bulamadım. bence hiç bir şey yapmasanda olur. çünkü astra G ler çok güzel.kazasız belasız

cgty_41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı aracın siyahıda bende var..amerikan film alt üst xenon bide cam filmi yaptım o kadar :) he bide tesisatım var tabikii (=

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoiler bilmiyorum ama çok hoşuma gidiyor. birde amerikan film acayip oturuyor bence. :) ayrı bi hava veriyor.

EmReSS34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullan inşallah :) resimden anlayamdım kapı kolları ve yan çitalar boyalı mı orjınal plastik mi?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullan inşallah :) resimden anlayamdım kapı kolları ve yan çitalar boyalı mı orjınal plastik mi?

Njoy ve elegancelarda bunlar orjinal arac rengi oluyormuş. iç döşemelerdede bazı kısımlar renkli. kadran etrafının gumüş renkli olması, kapı açma kollarının hakeza yine gumüş olması, ön ve arka far ve stopların içten karartmalı olması hep fabrika çıkışı.

EmReSS34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Njoy ve elegancelarda bunlar orjinal arac rengi oluyormuş. iç döşemelerdede bazı kısımlar renkli. kadran etrafının gumüş renkli olması, kapı açma kollarının hakeza yine gumüş olması, ön ve arka far ve stopların içten karartmalı olması hep fabrika çıkışı.

benim astra 2009 model ''classıc''2 :confused: olarak satıldıgı için opel arabanın herşeyinden kısmış. aynalar plastık, kapı kolları,cıtalar plastık :mad::mad:.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astra 2009 model ''classıc''2 :confused: olarak satıldıgı için opel arabanın herşeyinden kısmış. aynalar plastık, kapı kolları,cıtalar plastık :mad::mad:.

inanın çok ilginç. adam 2001 cd model satıyor 18-19bine ama bu clasicler 2006 sı bu fiyata. ben alırken cd veya elegance bakıyordum. cd ler 2001 e kadar ve en az 100bin km de idi. elegance da cok pahalı :) Njoy bana uygun aracmış. :) Benim için tek eksiği siyah olmayışı :( ama arac temiz oldugu için o eksiği kapatıyorum.

Son düzenleme: