2001 Astra Elegance 21.500 TL?

DotCom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içine külçe altını mı koymus 18 en fazla benim gözümde...

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Taş çatlasın 17.500 tl eder usta aldanma sakın. Şöyle bir örnek veriyim kıyaslamayı sen yap. 2004 mod. astra g. elegance oto.vites orj.85.000 de sadece kaput değişmiş kaza boya oynama kesinlikle yok 19.500 e gitti.

DotCom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıklamalar için teşekkürler.

Taş çatlasın 17.500 tl eder usta aldanma sakın. Şöyle bir örnek veriyim kıyaslamayı sen yap. 2004 mod. astra g. elegance oto.vites orj.85.000 de sadece kaput değişmiş kaza boya oynama kesinlikle yok 19.500 e gitti.

Böyle arabalara ben neden denk gelemiyorum valla dediğiniz gibi denk gelse keşke

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nette ilanlar 2-3-4.000 fazla yazılıyor aldanmamak lazım. piyasa ölü kim kime nasıl kaptrırsa

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıklamalar için teşekkürler.

Böyle arabalara ben neden denk gelemiyorum valla dediğiniz gibi denk gelse keşke

Çevren olacak vaktin olacak birazda şansın olacak usta. Aradınmı neler buluyorsun. Geçen hafta arkadaş 1994 model şahin buldu kastamonuda gitti baktı 41.000 de orj. değişen boya oynama hiçbirşey yok kapalı garaj arabası pazarlık etti 5.500 tl ye aldı. Araba at gibi daha arka koltukların naylonları duruyor altlarda

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasada daha iyi araçlar var bu fiyata..Modeli düşük ve km çok yüksek..Fakat LPG nin olması, ağır bakımlarının yapılması, muaynesinin yapılmış olması ve muayneden geçmesi için de masraf edilmesi,elegance donanım..İnsanı ikilemde bırakıyor..

DotCom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta 400 km yol gittim , ama olmadı gene işte.

Kısmet bakalım

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kısmet işi bana gelmiyor demeyin,bende zamanında ticaretini kovalarken çoğu arabayı netten düşürüyordum,
hala denk geliyor ara ara ama iyi takip etmek lazı tek marka model yoğunlaşınca zorlaşabiliyor :) nette fiyat yüksek diye birşey kalmadı dışarıdada yüksek...talep azaldı fiyat yüksek,kimi 30 bin tl de 50 lira pazarlık yapıyor,kimi 15bin tl de 3-3.5 bin lira fiyat kırıyor...
zaman 3 sene öncesine görede çok farklı ilk arabasını satan alım satım experi uzmanı olmuş...hoşunuza giden varsada yine yapışın :)

Arabadan anlıyorsunuz,birde şöyle düşünün ben parayı bağlıyorsam başkasıda bağlar,tabi kazık fiyatada demiyorum :)