2000 model otomatik clio mu 206 mı

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer ki siz prestijli audi markası ile peugeot'u kıyaslayabiliyırsanız ben corsa önermenizi çok mantıksız buluyorum. Astra h ile a3'ü kıyaslayın birde. 307 her açıdan astra h'den malesef daha üstün.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben sadece aynı paraya alınabilecek araçlardan bahsediyorum. Aynı sınıfa tabi ki koymuyorum. Corsayı 206 veya Clio'ya asla değişmem. Bütün bu söylediklerim üstüne basa basa tekrar söylüyorum tamamen şahsi fikrimdir. Hiç bir markayı kötülemek veya gereksiz yere opel veya başka bir markayı övmek değildir. Fakat bu ülkede honda, opel, toyota gibi bazı markalar küçük altın gibi mutlaka satılır her daim bir alıcıları vardır. Bunu da görmezden gelmemek lazım. Ayrıca 206 ve Clio'ya nispeten daha sağlam şase ve ekipmanlardan oluştuğu düşüncesindeyim. tabi ki benim gibi düşünmeyen arkadaşlarım olacaktır. Ben olsam Fransız otomobili yerine Alman otomobili tercih ederim. Görüşmek üzere...

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce düz vitesi kullanmış biri olarak clioyu tavsiye ederim fakat hb olacak renault parça olarak ucuzdur motoru sıkıntı çıkarmaz (devirli kullanırdım ve 5-3 4-2 diye vites düşürürdüm) 1 kez aküsü boşaldı kendi kendine akünün garantsi var diye bodrumda servis 105 km ileriden gelip sıfır akü taktı 5 kuruş para almadı alırken servis bakımlı olmasına da özen gösterin bu arada imzanızın küçük olan kısmını çok beğendim

TŞK

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sadece aynı paraya alınabilecek araçlardan bahsediyorum. Aynı sınıfa tabi ki koymuyorum. Corsayı 206 veya Clio'ya asla değişmem. Bütün bu söylediklerim üstüne basa basa tekrar söylüyorum tamamen şahsi fikrimdir. Hiç bir markayı kötülemek veya gereksiz yere opel veya başka bir markayı övmek değildir. Fakat bu ülkede honda, opel, toyota gibi bazı markalar küçük altın gibi mutlaka satılır her daim bir alıcıları vardır. Bunu da görmezden gelmemek lazım. Ayrıca 206 ve Clio'ya nispeten daha sağlam şase ve ekipmanlardan oluştuğu düşüncesindeyim. tabi ki benim gibi düşünmeyen arkadaşlarım olacaktır. Ben olsam Fransız otomobili yerine Alman otomobili tercih ederim. Görüşmek üzere...

49000km'de 2005 model otomatik vites benzinli bir aracı kaça alabilirsiniz?

ben 307'mi 22250 liraya aldım bilginiz olsun ;) hemde servis bakımlıyken...

küçük altın muhabbetini bilmem ama bizim insanınız biraz kazıklanmaya müsait. o yüzden 2005 model honda'lar 27000-28000 liralara sayılıyor. bunun yanında honda civic sahibide ıolduk ama ben hiç bir fark göremedim onlarda.