2000 model 1.6 cd otm.

hrsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar astra 1.6 cd otm.nasıldır kullana var mı? araç almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz*

bpy44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende 1.6 cd manuel var hem performans konusunda rahat et hemde konfor ben cok memnunum 2000 model tavsiye ederim hatta benım aracıda verebılırım :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
1.6 otomatik zayıf gelmesin.manuelle kıyaslamayın

hrsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolasın arkadaş araç buldum daha almadım. otmtk.şart. bende mauel isterdim.bakımları fln nasıl bu araçların.uzun yolda fln yoruyor mu?

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar astra 1.6 cd otm.nasıldır kullana var mı? araç almayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz*

Kardeş ben 2008 yılında 2000model astra CD aldım.Beyaz renk sedan.Aracı aldığımda hiçbir problemi yoktu.Tam da oğlumun doğduğu gün hastane önünde şanzımanı dağıldı :) Yetkili servis 8,000TL masraf çıkar 45 gün sonra alırsın dedi.Ankara'dan 1,250TL'ye çıkma alıp taktık.2 yıl kullandıktan sonra şu anda aynı okulda çalıştığım arkadaşıma sattım.Çok şükür hiçbir problem yok :D Aracın çekiş i, yakıtı gayet iyiydi. Hakkını yememek lazım, kısmetsizlik yaşadım diye aracı kötüleyemem ancak otomatik vites biraz şans işi anladığım kadarıyla.Göze alırsan kesinlikle tavsiye ederim...

hrsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıkma bulabilirsek çokta problem olmaz.önerileriniz çok saolun.kafaya taktım alacam kesin:D