2000 astra g gl alıyoruz yorumlarınıza ihtiyacım var.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
zevkler ne kadar değişken, 1,4 ile 1,6 yı kıyaslayan da var, 150.000 ise o araba bitmiştir diyen de var, gl cd ne fark eder diyen de... motor hacmi tercihini anlarım performans beklemez 1,4 güzel der ona lafım yok, cd gl arasında fark olmadığını söyleyeni de anlarım sonuçta ne beklediğinize bağlı gl donanımı yetiyordur beklentilerini karşılar kimse bişey diyemez ama 150.000 deki araba bitmiştir diyeni anlamakta çok zorluk çekerim, yeri geldiğinde forumda konu açıp 500.000 bu motorlar için kapak açmadan gidebileceği normal km lerdir denirken bu tarz düşünceler hatalı geliyor bana. alınacak araba 9-10 yaşlarında araba bu yaşlardaki bir araba için beklenti 40-50.000 olamaz bence, kaldı ki gerçekten düzgün kullanılmış bir araba için 150.000 daha gençlik yıllarıdır. yeter ki yağı suyu eksik edilmemiş zamanında bakımı yapılmış olsun...

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevkler ne kadar değişken, 1,4 ile 1,6 yı kıyaslayan da var, 150.000 ise o araba bitmiştir diyen de var, gl cd ne fark eder diyen de... motor hacmi tercihini anlarım performans beklemez 1,4 güzel der ona lafım yok, cd gl arasında fark olmadığını söyleyeni de anlarım sonuçta ne beklediğinize bağlı gl donanımı yetiyordur beklentilerini karşılar kimse bişey diyemez ama 150.000 deki araba bitmiştir diyeni anlamakta çok zorluk çekerim, yeri geldiğinde forumda konu açıp 500.000 bu motorlar için kapak açmadan gidebileceği normal km lerdir denirken bu tarz düşünceler hatalı geliyor bana. alınacak araba 9-10 yaşlarında araba bu yaşlardaki bir araba için beklenti 40-50.000 olamaz bence, kaldı ki gerçekten düzgün kullanılmış bir araba için 150.000 daha gençlik yıllarıdır. yeter ki yağı suyu eksik edilmemiş zamanında bakımı yapılmış olsun...

Kesinlikle hak veriyorum size. Kendi arabam da 216000 de şu an, ama motordan yana en ufak bir sorunum yok. Asıl 10 yaşında olup da 40-50 bin km de olan araca şüpheyle bakmak lazım. Acaba orjinal km mi diye. Bizim burda biri Ford Mondeo almış, 98 model 80binde araba. Arabaya bakıyorum yorgun. Km sayacına baktım rakamlar aynı hizada değil. Pedallar derseniz metal kısmı gözüküyor. Adam seviniyor çok uygun aldım diye. Tabi söylemedim birşey ama kim bilir kaç 80.000 yaptı ki sayacı düşürdüler. Daha önce de söyledim yine söylüyorum satarkrn aynen bu km ile satacağım. Bizim boğazımızdan geçmez fazladan alacağımız 300-500 lira.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk mesajımdada belirtim şimdide tekrarlıyourm bana göre 150,000 aşmış arac almak mantıklı bir iş değil yaşı itibari ile normaldir ama 10 yaşındaki bir aracın 150,000 altında olmasınıda beklmeiyorum ki 10 yaşında olup 150,000 aşmamış araclara pek inanmam kesin oynanmıştır o ayrı meselede
150,000 gecmiş bir aracı ben 40 yaşını devirmiş sonlara doğru ilerleyen bir insan gibi gorurum ve bana göre diyorum kimine gore ise 200,000 bile normaldir
yanılmıyorsam hyundai olacak ara ara reklamıda cıkar 150,00 km kadar garanti veriyor
150,000 den sonra ne olacağı belli değil cünkü 150,000'ne kadarki zaman genclik ylları ondan sonrası inişe geciş zamanı...saygılarrr

Son düzenleme:

çesil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o fiata çok daha donanımlı ve temiz araç bulabilirsiniz.

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klima+Airbag+4 Cam otomatik 2000 model Füme Astra GL
LPG yoktu, geçen yaz 14600 e almıştım. İmzamda görebilirsiniz, değişen karışan yoktu...

Çelik jant+sis farı vardı. Farklıydı rahmetli...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzel tavsiyelerde bulunuyoruz ama arkadaşlar ben 2 ay süre birfiil araba aramış biri olarak diyorum ki 2. elde düzgün araba bulmak emin olunuz samanlıkta iğne aramak gibi.yani hergün nete girip tek tek baka baka gözlerim bozulacaktı ve arabayı ilk ilanı verildiği gün gidip adama yapışmasam onu da kaçıracaktım...

elindeki paralarla düzgün araba bulmak isteyen arkadaşlara diyeceğim araba piyasasının üzerinde de olsa düzgünse bütçenizi biraz zorlayıp üzerine çıkın derim.

galerilerin kesinlikle hiçbir lafına itimat etmeyiniz.onlarla bilgi alışverişi bile yapmayın hele hele tanıdıksa sakın araba alacağınızı falan söylemeyin fiyat istişaresi yapmayın ve bulduğunuz arabayı ertelemeden alın 2. güne ilanı göremeyebilirsizniz :)

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi güzel tavsiyelerde bulunuyoruz ama arkadaşlar ben 2 ay süre birfiil araba aramış biri olarak diyorum ki 2. elde düzgün araba bulmak emin olunuz samanlıkta iğne aramak gibi.yani hergün nete girip tek tek baka baka gözlerim bozulacaktı ve arabayı ilk ilanı verildiği gün gidip adama yapışmasam onu da kaçıracaktım...

elindeki paralarla düzgün araba bulmak isteyen arkadaşlara diyeceğim araba piyasasının üzerinde de olsa düzgünse bütçenizi biraz zorlayıp üzerine çıkın derim.

galerilerin kesinlikle hiçbir lafına itimat etmeyiniz.onlarla bilgi alışverişi bile yapmayın hele hele tanıdıksa sakın araba alacağınızı falan söylemeyin fiyat istişaresi yapmayın ve bulduğunuz arabayı ertelemeden alın 2. güne ilanı göremeyebilirsizniz :)
Orası öyle, tamamen katılıyorum...