2000 model astra g kasa araba aldım yorumlarınız nelerdir

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadalşar merhaba. Yılbaşından önce yani aralık aylarının sonlarına doğru Bursa araba pazarından br araba aldım.G kasa Opel astra gl 2000 model abs klima çift havayastığı. benzinli araba siyah. kazası vuruğu değişeni yok. yalnız arabanın içinde sanırım hayvan beslemişler. kapı döşemelerinde tırnak izleri ve çok aşırı olmamakla birlikte kimi yerlerinde kemirme izleri var. Çoğu arkadaşım çok dikkati çeken birşey değil öylece sür gitsin diyor. Ayrıca torpido gözü kırık yani torpidoyu tutan yandaki kollar kırılmış. Amörtisörlerden ses geliyor usta keçelerden yapıyor dedi. Ama sanırım amörtisörleri de yaptırmamız gerekecek. bu haliyle arabaya 15250 para verdim. Gerçekten çok pişmanlık yaşadım. Çünkü acaba bu paralara temizini hatta cd sini bulamazmıydım niye acele ettim diye uykularım kaçtı. Şimdi alıştım gibi ama sizce gerçekten arabaya çok para verdimmi? acaba cd sini bulabilirmiydik. Biliyorum iş işten geçti artık ama samimi yorumlarınızı öğrenmek isiyorum. Ne dersiniz arkadaşlar

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun. güle güle kullan. bende de 2004 modeli var. orta sınıf bir araba. kafana takma tadını çıkarmaya bak. ne kadar düşünürsen düşün kendini mutsuz etmekten başka bi işe yaramaz.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gidip geri veremeyeceğine göre arabanla barıs derim halledebileceğin eksikleri hallet kullan güzel güzel

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Bu hayvan besleme olayını anlamadım. Bana mantıksız geldi. Taşımış olabilirler. Ona da yuh derim. Araba gl olmasına rağmen donanımı gayet iyi. cd donanımına göre fazla eksiği yok. Eksiklerini tamamla, değişecekleri değiştir. güle güle bin.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
öncelikle aracınızı güle güle kazasız belasız cezasız kullanın, bence aracı aldığınız fiyat gayet normal bir fiyat ben 15 gün önce 1999 CD aldım otomatik vites 16.300 TL ye aldım yani bence siz pahalı almamışsınız. diğer olaylarıda bence kafanıza takmayın zamanla hallolacak şeyler

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun fiyatı makul

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun turgay laf lafı acıyorda bursaya katılanlar bölumune bıze yazsaydın araba konusunda sana yardımcı olurduk neyse iş işten gecmış arabana alışman lazım
bız bu paraya gecen hafta astra cd 99 model sattık 15,600 arkadaşın bılen bılır cok temızdı

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet iş işten geçti tabiki ama arabam 110 bindeydi aldığımda. Ankaraya gittim 15 tatilde yıldız sanayi sitesini gezdim. Kırık torpido gözüyle kapı döşemelerini sordum. tek kapı döşemesinin 75 lira olduğunu söylediler. (Orjinal çıkma) torpidonun da 100 lira olacağını söylediler. Yaptırmayı düşünüyorum arabayı. Yalnız arabanın orjinalliği gider mi? Mesela satarken beni sıkıntıya sokar mı fiyat kırılır mı? Bİr de 2000 model astra gl 4 cam otomatik abs klima 110 binde siyah arabalar ortalama kaça gidiyor. Fazla vermişsem ne kadar fazla vermişim öğrenmek istiyorum. Yada etrafınızda aynı arabanın cd si ne kadara gidiyor? Aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar.
Saygılarımla