20.vectra b yerine VOLKSWAGEN Golf 1.8 Highline ????

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afiyet olsun.. önce okuduğunu anlamak önemli tabiki yukarda ne yazmışım golf segmentinin en iyi aracı yazmışım yukarda gene ne yazmışım corsa yada astra alıcağıma gider polo yada golf alırım yazmışım körü körüne markaya sevdalısı olan biri bunumu yazar yoksa kör gözle okuyan birimi bunu anlar...

siz yemeye devam edin afiyet olsun..

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya boşu boşuna tartışıyoruz valla,emrah arkadaşımıza hayırlı olsun,bir önceki sayfadaki arkadaşımızın da dediği gibi araba işi birazda gönül işi,o yüzden kim neyi seviyorsa onu alsın,sadece biz yorumlarımızı yazalım lütfen...

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afiyet olsun.. önce okuduğunu anlamak önemli tabiki yukarda ne yazmışım golf segmentinin en iyi aracı yazmışım yukarda gene ne yazmışım corsa yada astra alıcağıma gider polo yada golf alırım yazmışım körü körüne markaya sevdalısı olan biri bunumu yazar yoksa kör gözle okuyan birimi bunu anlar...

siz yemeye devam edin afiyet olsun..

Kirve segment işi entel dantel iş.Ben anlamam.Keseme ne uyarsa,göz zevkime ne hoş giderse alırım.Aynı segmentte değilmişte o yüzden ikisini karşılaştırmak yanlış olurmuş.Sebeb?Kanunmu var bu konu hakkında?Ben şu an Clıo Hb,Corolla 1.6 Sol,Avensis 1.6 Elegant,Vectra C ve Golf IV arasında gidip geliyorum.Yani aynı segmentte değil diye suç işliyorsak bilelim

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
apathetic düşüncelerine saygı duyuyorum,bu benim dördüncü arabam ve passatta kullandım,onun için ben hem işim gereği hemde kullanmış olduğum araçların tecrübesine dayanarak konuşuyorum.lütfen kimseyi suçlamadan yorum yapın,arkadaşımız yorum istemiş bizde yaptık,kimseyi suçlamadık,ha bi arkadaşım daha segmentler uymadığı için kıyaslama yaptığımı belirtmiş,ben sadece önerilerimi söyledim,kimse bu şekilde kimseyi bilmemekle yada yanlış yorum yapmakla suçlamasın.herkesin fikrine ve düşüncesine saygımız var değilmi...
yazılan düşüncelere saygım elbette vardır,fakat subjektif düşünceler her zaman soru işaretidir.opel vw daha üstündür dediğinizde ve bunu açıklamadan, görüşünüzün doğru olduğuna yatkın değerler göstermeden,bir cümle ile noktaladığınızda,yazdığınızı okuyan kaç kişi size hak vermiştir sizce?ben söyleyim 'hiç kimse',neden?çünkü siz görüşünüzle bizle birşey paylaşmıyor,kendinizi tatmin ediyorsunuz..ayrıca haddime düşmez kimseyi suçlamak sadece sizi eleştiriyorum,eleştirimi suçlama olarak algılamayın lütfen.

altınızdaki b2 geçenlerde yine söyledim,vectranın en sevdiğim,beğendiğim ve allah nasip ederse ilerde almak istediğim araç,opele aşık değilim,delisi falan da değilim,2001 model astramız vardı opel hoşnutluğum oradan gelir,fakat astra kullandım diye opel ile başka bir markayı bu kadar net bir şekilde karşılaştırma durumum olmadı.
keyifli forumlar.

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılan düşüncelere saygım elbette vardır,fakat subjektif düşünceler her zaman soru işaretidir.opel vw daha üstündür dediğinizde ve bunu açıklamadan, görüşünüzün doğru olduğuna yatkın değerler göstermeden,bir cümle ile noktaladığınızda,yazdığınızı okuyan kaç kişi size hak vermiştir sizce?ben söyleyim 'hiç kimse',neden?çünkü siz görüşünüzle bizle birşey paylaşmıyor,kendinizi tatmin ediyorsunuz..ayrıca haddime düşmez kimseyi suçlamak sadece sizi eleştiriyorum,eleştirimi suçlama olarak algılamayın lütfen.

altınızdaki b2 geçenlerde yine söyledim,vectranın en sevdiğim,beğendiğim ve allah nasip ederse ilerde almak istediğim araç,opele aşık değilim,delisi falan da değilim,2001 model astramız vardı opel hoşnutluğum oradan gelir,fakat astra kullandım diye opel ile başka bir markayı bu kadar net bir şekilde karşılaştırma durumum olmadı.
keyifli forumlar.
diyecek birşey bulamıyorum,siz demişsiniz ya subjektif olalım diye,ben zaten opel en iyi arabadır yada en sağlam arabadır demiyorum,diyememde zaten,ben kendi düşüncelerimi söylüyorum,buda benim subjektifliğim,motor bilgilerini tek tek mi anlatmam lazım,yada her iki aracın özelliklerini.arkadaşımızın yorum istemesine ben karşılık verdim o kadar.sizede iyi yorumlar

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf 1.8 bende çok düşündüm hala da düşünüyorum. o kasaya 1.8 motor gayet güzeldir diye düşünüyorum. kasa efsane zaten.
bu arada olayı vw opel savaşına dönmek üzere.. vw yi opelden üstün gören arkadaşa ikisini de yıllarca kullanan biri olarak şunu söyleyeyim. opel de çok sağlam... opel derken 2000 yılı öncesi modellerini kastediyorum. örneğin corsa polodan daha üstün, daha sağlam hatta daha seri.. ve eğer düzgün bir opel alırsanız toyota kadar da sorunsuzdur.