20.vectra b yerine VOLKSWAGEN Golf 1.8 Highline ????

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 97 model 2.0 opeli satıp VOLKSWAGEN Golf 1.8 Highline almak istiyoruz iyi veya kötü yönlerini yazarsanız memnun olurum opelden daha ii diyolar ama aldıktan sonra opeli bize aratmasında ;) kötü ve ii yönlerini yazarsanız sevinirim niye opeli satıyosanız die sorarsanız arac degişikligi yapmak istiyoruz ve model yükseltmek :cool:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki arabada güzel golf zaten vw nin kült bir modeli her kasası güzel ve stabil vectrada opelin kült bir modeli kendini ispat etmiş bir araç..

zaten segment farkı var nedene bilirki...

Golf C segmentinde bir araçdır Vectra D segmentinde bir araçdır..
yani vectra yı golfle değilde passatla kıyaslamak daha mantıklı olur.. segmentinde çünkü eş değer olan odur..

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
golf kaç model olucak sırf zevk için 2. el araba almak riskli

bu siteden bir arkadas aynısını yaptı çok pişman oldu parçası çok pahalı ve peşpeşe sorunlar verdi

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikrinize saygı duyuyorum ama bence opeli ararsınız,tamam konfor yönünden vw daha iyidir ama her yönüyle opel daha sağlamdır ve dayanıklıdır.ben opelden vazgeçmezdim,bir öneri yüksek model opel alabilirsiniz...

Son düzenleme:

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel her yönüyle vw dan daha sağlam ve dayanıklıdır.konfor yönünden vw konforludur.yüksek model bir opel almanızı tavsiye ederdim.opeli ararsınız.

mustafaata

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,8 higline golf 4 keyifli arabadır sadece bagajı sorun olmayacaksa vectra ya tercih edilir.ben hergün vectradan inip golf 4 e bindiğimde ohya süper araç diyorum kendi kendime, ayrıca golf vectradan daha sağlamdır.

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel her yönüyle vw dan daha sağlam ve dayanıklıdır.konfor yönünden vw konforludur.yüksek model bir opel almanızı tavsiye ederdim.opeli ararsınız.
altınızdaki araba çok konforlu ve sağlam tamamda,vw gibi bir markayı nasıl silip attınız anlamadım doğrusu.bu forumda neden birçok üye objektif olamıyor ben hala anlamadım.yani resmen opel sahibi olunduğundan dolayı çıkıyor böyle düşünceler..opeliniz var iyi,ne güzel. birçok markadan daha kaliteli ama bir çok markaya görede rakip bile sayılmaz.egoizm mi diyeyim ne diyeyim anlamadım gitti vallahi yani biraz objektif yazılar yazın allah aşkına..