20 TL 50 Km Otomatik Vites Şehir İçi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Üstadım aslında ben bu aracı çoktan satardım. Ama benim bazı huylarım yüzünden satamıyorum. Kamp yapmayı seven biriyim. Balık tutmaya bayılıyorum. Dağ tepe benim için fark etmez. Sadece giderim o kadar. Bu aracın bagaj kısmında aklına gelecek tüm malzemeler var. Şu anda dahi bagaj dolu. Mangal, odun semaferi, çadır, hazır, plaj şemsiyesi, odun, mangal kömürü sadece bunlar değil yaşamsal ne varsa var...

Çay, şeker, kahve, kağıt havlu, kişisel temizlik ürünleri :D

Bu aracın gitti dağ tepeye burada bir çok arkadaşın aracı kıyısından geçemez :D

Sadece bunun derdi çok yakıyor olması başka derdi yok 154000 de iken OPEL GARAJ da motorsunu komple sıfırdan yaptırdım :D şu anda sadece 164 000 oldu araç yağı suyu bakımları her zaman zamanında yapılıyor. Ama bu yakıt işini bir türlü çözemedim gitti.

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değiştir Artık Arb Aßi Kaç ModeLdi Seninki? 90 ModeL ALtLarına Kanun Çıkıyo Sanırım PLaka 6Milyar Veriyo ßide Hurdaya Satıyosun 2 Milyar 8 Milyar Ama Araßa ALmak ŞartıyLa Yapıştır 2013 ßi OpeL :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Değiştir Artık Arb Aßi Kaç ModeLdi Seninki? 90 ModeL ALtLarına Kanun Çıkıyo Sanırım PLaka 6Milyar Veriyo ßide Hurdaya Satıyosun 2 Milyar 8 Milyar Ama Araßa ALmak ŞartıyLa Yapıştır 2013 ßi OpeL :)

Ya sanırım daha öyle bir şey yok. Zaten ben ötv den muafım sorun değil yani sıfır araçta %40 direk indirim söz konusu ama elimde olan araç yurt dışından gelme yani kanunen belli bir zamanı var bu zamanın dolması gerek. Ya değilse şimdiye çoktan sıfır bir araç almıştım. Ama bu sıfır araç opel olmayacak :rolleyes:

tmy3444

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam belkide konun ortasından iriyorum konuyu hortlatıyorum ama kusra bakmayın benim arabamda 1.4 8 v corsa b atiket kit takılı evet ayar tutmuyor memnun değilim bende güncel yakıt değerini size pazartesi günü yazarım çünkü arabam bir arkdaşta gelsin size değerleri veririm ancak benim bildiğim kadarı ile sizin yaptığınız bu hesaplamada unutuğunuz unsurlar var
siz araç sık kullanmıyorsunuz aralıklarla kullanıyorsunuz bu yüzden bence gerçek değeri ölçemiyor olabilirsiniz kış şartlarından aracı her çalıştırmada benzinde ısınıcak araç ısındıktan sonra lpg ye geçip mi hesaplıyorsunuz ? bilmiyorum eğer siz aracı benzinde çalıştırıp direk ısınmadan gaza geçerseniz araç ısnana kadar olan sürede bayağa bir gaz yakarsınız bu bence önemli bir faktör ve kış şartlarından malum araçlar ısınana kadar benzin olsun mazot olsun lpg olsun normalden çok fazla harcar
bence en doğru ölçümü birgün aracı ısıtıcaksınız gazı fulliyceksiniz kesintisiz bi 100 km yapıcaksınız sona gelip aynı yerden fulleyin ve gerçk değer ortaya çıkar
birde aracınız unutmayınki otomatik normalden biraz fazla yakar birde 8v benim aracımın aynıs yanlız 16 v olanı arkımda var onda sıralı var çok memnun ama benimki 8v teknokta enjeksiyonlu lpg için sıkıntılı bir tip

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
hocam belkide konun ortasından iriyorum konuyu hortlatıyorum ama kusra bakmayın benim arabamda 1.4 8 v corsa b atiket kit takılı evet ayar tutmuyor memnun değilim bende güncel yakıt değerini size pazartesi günü yazarım çünkü arabam bir arkdaşta gelsin size değerleri veririm ancak benim bildiğim kadarı ile sizin yaptığınız bu hesaplamada unutuğunuz unsurlar var
siz araç sık kullanmıyorsunuz aralıklarla kullanıyorsunuz bu yüzden bence gerçek değeri ölçemiyor olabilirsiniz kış şartlarından aracı her çalıştırmada benzinde ısınıcak araç ısındıktan sonra lpg ye geçip mi hesaplıyorsunuz ? bilmiyorum eğer siz aracı benzinde çalıştırıp direk ısınmadan gaza geçerseniz araç ısnana kadar olan sürede bayağa bir gaz yakarsınız bu bence önemli bir faktör ve kış şartlarından malum araçlar ısınana kadar benzin olsun mazot olsun lpg olsun normalden çok fazla harcar
bence en doğru ölçümü birgün aracı ısıtıcaksınız gazı fulliyceksiniz kesintisiz bi 100 km yapıcaksınız sona gelip aynı yerden fulleyin ve gerçk değer ortaya çıkar
birde aracınız unutmayınki otomatik normalden biraz fazla yakar birde 8v benim aracımın aynıs yanlız 16 v olanı arkımda var onda sıralı var çok memnun ama benimki 8v teknokta enjeksiyonlu lpg için sıkıntılı bir tip

Zaten tek nokta araçlar da pek sağlıklı olmuyor artık eskisi kadar takmıyorum gitti yere kadar deyip yola devam ediyorum. Bundan sonra da artık LPG araç asla... alırım paşa paşa benzimi binerim ağız tadımla...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten tek nokta araçlar da pek sağlıklı olmuyor artık eskisi kadar takmıyorum gitti yere kadar deyip yola devam ediyorum. Bundan sonra da artık LPG araç asla... alırım paşa paşa benzimi binerim ağız tadımla...

nadir abi aracın yakıt durumu canını sıktığında haber ver bana bir 100 km benim jeep i sana vereyim :) 100 km de 26 lt. lpg ş.içi :) sonra emektarla birbirinizi çok seversiniz :) .. şaka bir tarafa düşük motor hacmi ve benzin inanılmaz zevkli :) ne kadar hız yapamasamda yakıt bittiğinde benzin pompasına yaklaşmak gibisi yok lpg den uzak...