2 nci Kapadokya Buluşması

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw abant'a gider gitmesine de İbrahim otobüsle mi gelir yoksa kamyonla mı gelir artık orasını bilemem... :kop:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimlere devam edelim biraz...

özgüç abi iş başında...arabaların hepsine sticker yapıştırdı...

geleneksel karpuzumuzuda yedik tarlaya da yine ektik..

özgüç abi analiz yapıyor...

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
Gelecem diyip geemeyenlerde ben de varım.
Arabanın lambda sensörü KOPTU, onu bulana kadar sanayide yattı aslan. 140 TL sıkışmış.
Çok özür dilerim. Birdahaki buluşmalara mutlaka gelmek için elimden geleni yaparım.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son olarakda artık yorulduk ve dinleniyoruz......

aklıma teyze ile özgüç abinin diyalogu geliyor...deve yerde oturuyor...teyze diyorki aaa devenin ayaklarını kesmişler...özgüç abide teyze yok develer öle olur dizlerini kırıyor aaaa ben görmemişim diyor özgüç abi teyze güneşte fazla gezme diyor...

özgüç abinin diyaloglar bitmiyor...ki adam geldi diyor abi burda heç el freni çekilir...özgüç abide uzatma kardeş tamam diyor yok özür dileyecen diyor özgüç abi uzatma diyor...son olarak vural kendini gösterdi adama...ne gündü be...

3. geleneksel buluşmamızda daha heycanlı daha bol eğlenceli bir gezi diyorum şimdiden...uamrım bu sayıyı kaybetmeyiz dahada çok olup bu geziyi geleneksel bir gezi haline dönüştürebiliriz...

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buluşmaya ilk defa katılmama rağmen cok samimi bir ortam vardı.emeği gecen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. bizi gülme krizine sokan kayseri ekibine ayrıca teşekkürler tekrar görüşmek üzere.

Her ortamda güleriz biz sinan bey bende herkese teşekkür ederim ortam çok sıcaktı hatta ben bi ara klimayı bile açtım :)))

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toplam 290 kare, 534mb dosya. Upload bitmiyor bir türlü :)