2 nci Kapadokya Buluşması

vural5038

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ellerinize sağlık fotolar güzel çıkmış..Birazda sayımız daha fazla olsaydı Daha iyi oLUcaktı bence ama ekip sağlamdı el freni çekenler dahil :)))

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iş sebebiyle aranıza katılamadım. öğleden sonra bir kaçamak yaparım umudum vardır ancak sbs sınavının yaklaşmasından ötürü öğrencilerin yoğun talepleri karşısında işlerim ancak saat 15:30 gibi bitti. orada olamasamda buluşma dönüşü yine de mini bir buluşma yaptık biz İbrahim, Sinan ve eşi, Ümit abi, eşi ve kızları, ben ve nişanlım olarak. fotoğraf çekmeyi unuttuk :) sizleri tanımak güzeldi. en yakın buluşmada tekrar birlikte olmak dileğiyle...

bu arada Özgüç abi bir mangal yapsaydında bende gelseydim olmaz mıydı? 30 dk için bile gelirdim o zaman :)

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buluşmaya ilk defa katılmama rağmen cok samimi bir ortam vardı.emeği gecen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. bizi gülme krizine sokan kayseri ekibine ayrıca teşekkürler tekrar görüşmek üzere.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iş sebebiyle aranıza katılamadım. öğleden sonra bir kaçamak yaparım umudum vardır ancak sbs sınavının yaklaşmasından ötürü öğrencilerin yoğun talepleri karşısında işlerim ancak saat 15:30 gibi bitti. orada olamasamda buluşma dönüşü yine de mini bir buluşma yaptık biz İbrahim, Sinan ve eşi, Ümit abi, eşi ve kızları, ben ve nişanlım olarak. fotoğraf çekmeyi unuttuk :) sizleri tanımak güzeldi. en yakın buluşmada tekrar birlikte olmak dileğiyle...

bu arada Özgüç abi bir mangal yapsaydında bende gelseydim olmaz mıydı? 30 dk için bile gelirdim o zaman :)

hiç güleceğim yoktu be kardeş...:maden::kop::kop:

sinan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ibrahim bu arada senin mont bizimle ankaraya gelmiş hava değişikline ihtiyacı varmış herhalde montun.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam işte, Abanta giderken alırsın :p

olsu abi bahadır duydun abanta giderken benide al...:D

o değilde benim otobüsle geziye gitmem alışkanlık yapacak gibi dün bahadır babam ben konusuyoruz babam bahadıra diyorki bahadır birlikte gidelim ibrahim otobüsle gelsin...:kop:ne yapsam otobüs acentesiyle falan mı anlaşsam senelik otobüs kombine falan mı alsam...