2 Adet Kicker Cvx 15

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Port hakkında herhangi ßir ßilgim y0k.Anfi Gayet ıyı suan kesme fılan yapmıyor ısınmıyorda..Ama Arabada tek akü war cift aku olsa belkı dahada ıyı olur dıye dusunuyorum..

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide normal şarkı çalsaydınız dinlerdik :) benim kafam kaldırmıyor yaşlandım herhalde artık.
sıla var mı sıla :) vur kadehi ustam..

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen h0cammm amaa ben buna akümü alsam yksa kapasitormu bılmıyorum kararsızım ya yardımcı olursanız sevınırım :(
Akü gerekir.Bu sistem için normalde 10farad kapasitör dengeler,fakat 450gıbı bır rakam söz konusu..3/1 fiyatına akü alınabilir..bagaja köprü olarak akü koyarsanız daha sağlıklı çalışır..İmkan varsa şarj dinamosunu yükseltmek daha iyi olacakdır..
Keyifli forumlar

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmmda port kaç hz allah bilir rastgele delik açıp bıraktılar :) birde macoustik gerçekden besliyebiliyormu wofoerlar iyi çalıyormu sonuçda yeni bir anfi buda 2000 rms die geçiyor ama çaldrması nası
Kabini güven pandizot hazırlamış,İşin ehlileridir fiyat olarak biraz yüksekdir ama işin hakkını veren insanlardır..Bu sektorde öncü firma oldukları için orjinal kabin ölçülerine göre hazırladıklarına eminim..

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kabin fıyatı 210 tl 230 demıslerdı pazarLık ıle 210a aldık yaa saqlık olsun napalımm aynen olculerı ıyı almıslar kı gayet quzel calıor.gerceqgi ses acamıyorum tavan zıngırdamasından ama napalm sımdılık bu sekılde ıdare edicez