2.0 vectrayı geçtim :)

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 imkansız olcak bi olay yok arkadasım. Altımdaki araba hacımurat değil.
2.si yalana borcum yok ve konuyuda açtığıma 1000 pişman oldum. Savaş abi senden rica ediyorum konuyu kapatabilirmisin abi.

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
2.si yalana borcum yok ve konuyuda açtığıma 1000 pişman oldum. Savaş abi senden rica ediyorum konuyu kapatabilirmisin abi.
Sadece astra ile geçtiğini belirtmiş astra daha hızlıdır demiyorki saçma sapan yere geldi konu

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Buna yetkim yok :(, benim yetkim sadece pazar yeri ile sınırlı. Bu tip olaylarda alınma darılma olmaz, gülümse yeter. Ben 63 Taunus'la otobanda Renault 9 ile kapıştım, daha doğrusu o benle kapışmaya kalktı, biraz uğraştım ama Renault'u geçtim. Şartlar tamamen farklıydı. Benim araç 1963 model 1700 cc yılların yorgunu, diğeri en az 1987 model 1400 cc, onda 4 kişi vardı ben ise tektim. Dışarıdan görünenler bunlar diğer faktörleri bilemem. Şimdi fabrika verisi değerleri benim aracımdan daha iyi olan Renault kötü/yavaş bir araç mı, bence değil.

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Bizde 1.8 vectra ile 2.0tdi passatı geçmiştik ama ben vectra herzaman gecer demiyorum çok faktör var savas abinin dediği gibi darılcak birşey yok

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yahu boşver sende olan olmuş. :)
Mehmet az önce seni gördüm. İmam hatip yolunda müşteri ile konuşuyordum seslenemedim :)

. Ben 63 Taunus'la otobanda Renault 9 ile kapıştım, daha doğrusu o benle kapışmaya kalktı, biraz uğraştım ama Renault'u geçtim. Şartlar tamamen farklıydı. Benim araç 1963 model 1700 cc yılların yorgunu, diğeri en az 1987 model 1400 cc, onda 4 kişi vardı ben ise tektim.

13- Forum içerisinde, illegal ve trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan, yarış-kapışma, adı altında başlık açmak, resim veya video yayınlamak yasaktır.

Savaş abi bu 2. oldu :kop: Benim %20 cezam varmış ondan düşün :) yönetim kendine tolerans geçiyor olmaz ki böyle :) :kop:

T@zm@nic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer sürücü kusursuz ise kalkışta astra g daha atak kalkar ama vectra 3200dd'yi görünce kudurur sen bile anlayamassın.Tabiki eğer aracın yağı suyu bakımı var ise.Ben bile basmaya korkuyorum 4000 görmeden bastığımda bile araba altımdan kaçıyor.. Kuzenimde 1,6 vectra vardı ordan cok iyi bilirim 2de toparlayamıyor 3te bayılıyor 2,0 da böyle bir sorun yok uzun mesafe kapışırsan ham yapar seni adam benden tavsiye :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
alpmurat;1394063Savaş abi bu 2. oldu :kop: Benim %20 cezam varmış ondan düşün :) yönetim kendine tolerans geçiyor olmaz ki böyle :) :kop:[/QUOTE' Alıntı:
Tekkeyi bekleyen çorbayı içermiş, gel bir tabak da sana verelim :kop:.