2.0 vectrayı geçtim :)

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam arkadaşla iskarpinden dönerken aydın bulvar kavşağına kadar bir sanırım 99model idi 2.0 vectra ile toplamda 4 ışıkta kalktık.Benim aracım 1.6 2001 astra-g. 1i0 hariç(onda da nasıl olduysa 1 den 2 ye takamadım :) hahaha) diğerlerinde adamı geçtim ben ok gibi fırlıyordum ama vectra hantal kalıyordu. Yanımda arkadaşta vardı dedimki yani yağınısuyunu hiç bi bakımını aksatmadım gereğinden fazlada ilgi gösterdim ama helal olsun dedim arabama :)

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnce bakıma ihtiyacı var o vectranin.. Hantal oldugunu herkes bilir ama sakin kullanımda öyledır ortasi yoktur gaza asilinca kudurur 2.0 en azindan kendi motorunun 1.6 versiyonuna gecilmez..

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Herkes vectra kullanamaz :)

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten bende aşığımdır 2.0 2000 kasa vectraya geçince hayal kırıklığı olmadı değilim hani ama arabamında motor baya sağlammış bunu gördüm :)

N

nihatcankoc

Bilgi Girilmemiş
Ağırlık çok fark ediyor kısa mesafede

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten bende aşığımdır 2.0 2000 kasa vectraya geçince hayal kırıklığı olmadı değilim hani ama arabamında motor baya sağlammış bunu gördüm :)

vectracılarda hemen yazmış yok sürücü yok bitik geçmiş kardeşim adam hayret bişey...

:D:D:D:D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kalkışta Astra geçer.