2.0 vectrayı geçtim :)

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçtiğiniz vectranın haline üzüldüm açıkçası ama bizim de vectramız vardı.98 model 2.0 GLS...Bize de paliolar meganeler çok gaz verdi ama sonuç bu astranın gibi oldu...Kısa mesafelerde boyun eğdik ama uzun mesafelerde plakamızı alamadılar...zaten 1.4 motor var palioda70hp anca bizimkisi 136 hp...Meganelar desen öyle..Bir egzoz takmıi bir de hava filtresi sanıyorlar ki tamam araba süper gidecek..Turbo takviyeler bile aracın vites değiştirme aralıklarına en fazla 1 saniye gecikme ekliyor.Biz Bursanın Mudanya yolunda 230 km ile gidiyorduk artık direksiyon aşırı titreme yaptı lastiklerden olsa gerek arkamızdan 3.0 lık omega selektörle yol istedi...:D ...Yazılanlara katılıyorum her vectra bu solladığınıza benzemez...;)

baticaliskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaaa arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim elbet vectra astradan daha iyi gidecek ben aksini iddia etmiyorum sadece dün olan bişeyi paylaşmak istedim sizinle o kadar.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Mavi (lacivert) Vectramıydı. 09 AN ... ile başlıyorsa:) moralini bozmak istemem ama o araba 2 veya 3 gün önce ortaklardan birisi aldı. Adama bana bugün bu arabnın cam suyu nereden konuluyor diye soruyordu :)

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe bence 130 - 180 hızlanmasında denemeli bu ikisini...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gecen gun Temde S350 yenikasa ve A6 2.0 tdi solladim adamlari presime dayanamyaip yol verdiler.Simdi bu durumda ben bu adamlari ezmis mi oluyorum.Ama su bir gercek vectra 2.0 3500 devirden sonra gercekten saglam gidiyor.

Ayrıca baska bır gercekte Corsa 1.3 aracımlada 70 km/h kaza vectramı cok rahat geciyorum.

Simdi acaba bu 4 luden acaba en hızlısı hangısı...corsa mı yoksa..

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalkışta geçtiğiniz vectra otomatik vites ise ve ışıklardan kalkarken D de kalktıysa geçersiniz, 2 yle kalksa ve ardından 3 yapıp d ye geçseydi geçmenize imkan yoktu.