1'inci zh. Tug. K.liği çakmakli/çatalca hadimköy istanbul

ErSN 39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar 331. dönem yedek subay adayları kısa dönem er
1'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI ÇAKMAKLI/ÇATALCA HADIMKÖY İSTANBUL var mı???

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Tezkereler...

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben askerliğimi orada yapmıştım 2000-2002 arası Tugay karargah bölüğü harekat şube yazıcısı olarak. Tugay karargahın olduğu yer tesis olarak amerikalılardan kalma ve süper benım kaldıgım koğuş 6 kişilikti düşün tenis kortu bowlıng salonu kapalı yuzme havuzu bile vardı tabi askersin sonuçta subay - astsubay içindi onun dışında kışlalar var değişik uzaklıklarda oralar hijen açısından 1 azdaha kötü sancaktepe ve akpınarmıydı oyle 1seydı oralar 1 azdaha sakattı şube yazıcısı olduğumdan saolsun kurmay binbaşıyla az gezmedik sen astek yapacağın için bizden daha avantajlı olacaksın. Eskilerden pek kimse kalacağını sanmıyorum o yuzden onları boşver denetlemenin ve tatbikatın çok sık olduğu disiplinli biryer Eğer krargahta kalırsan oradakilerinde çoğunun askerlıkten ziyade memurluk yaptıgını aklı başında adamlar olduğunu görürsün ama söylediğim sey Tugay karargah için geçerli. Sürekli birifingler ve harp oyunlarıyla bilgili işlerle uğrasırdık biz falan filan işte
Şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum Askerlik için kim olursa olsun söyleyeceğim tek şey hijene , temizliğe özen göztermeniz

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabanla gel otoparkı var bır kere gıtmıstım :) carsıya cıkıyrum dıye eve ıder gelırısn :D

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun bitirseydik şu tek dersi verseydik tertiptik demekki :) 331 olmadı artık ama tezkere alında biletiniz olarak gelirim ben :)