1999 Astra G CD ses kısılması

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
img0133800x600.jpg

Merhaba arabayı alalı 1 hafta oldu, daha önce Opel kullanmadığım gibi ilk arabam bu. Bildiğiniz gibi kasetçalar bir teyibi var. Fakat çok da boş bir teyip olmasa gerek, trafikte yavaşlayıp hız 20'nin altına düştüğünde sesi kısıyor, hızlandığımda ses tekrar açılıyor. Bunu bir özellik olarak koyduklarını düşünüyorum. Fakat istemediğim bir özellik, nasıl kapatılır bilmiyorum. Ayrıyeten arada sırada alakasız bir biçimde de sesi kısılıyor teyibin. Neden olduğunu anlayamıyorum. Bir fikri olan var mı? Şu an kaset adaptörü kullanıyorum, sesten memnunum, ama orijinallikten yanayım. Teybin içinden çıkan bir kablo görüntüsü pek hoşuma gitmiyor. Acaba aynı kendi teyibi gibi orijinal olup da cd çalan bir astra g direksiyonuna da uyan bir teyip var mı piyasada? Lütfen bir fikir verin..

img0139800x600.jpg

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım konuyu yanlış yere açmışım kusura bakmayın, yöneticilerimiz taşıyabilir mi acaba?

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınızda hıza duyarlı bir teyp var sorun bundan kaynaklanıyor. ama kullanma nasıl kapatılır o özellik bilmiyorum :) kullanma kılavuzu varsa onda yazması lazım. ayrıca aracınıza w/r jakı bulunan sony ve pioneer teyp alırsanız mokia nickli kullanıcı cengiz abinin yapmış olduğu aparatla direksiyon kumandalarınızı kullanabilirsiniz...ya da opelin orjinal cd çaları olan cdr500 alırsanız'da direksiyon kumandalarınızı kullanabilirsiniz. ancak cdr500 denilen teyp sadece track müzik çalar , pahalıdır ve çok nazlıdır her cd'yi kolay okumaz .benim tavsiyem pioneer bir teyp alıp aparatla kullanmanız...

burak41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uml tuşuna bip sesi gelene kadar basılı tutun, sd diye birşey çıkar ekranda, ekrandaki sayıyı düşürüp arttırarak hıza duyarlılığı ayarlayabilirsiniz.

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok teşekkür ederim. karlar eridikten sonra deneyeceğim inşallah

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uml tuşuna bip sesi gelene kadar basılı tutun, sd diye birşey çıkar ekranda, ekrandaki sayıyı düşürüp arttırarak hıza duyarlılığı ayarlayabilirsiniz.
bunu yaptım,oldu, eklemek istiyorum, yaptığımız ayarı kaydetmek için, ayarı yaptıktan sonra UML tuşuna tekrar basılı tutmalıymışız.