19 20 bine ne arac alınır?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babamın bir arkadaşında 2001 olması lazım temiz bir focus vardı satacaklardı benzinli ve babamın arkadaşını kardemirden çıkarttılar diye satılık demişlerdi bi soruyum ona focus düşünürseniz...

focus hb olursa olabılır istanbuldamı kendisi?

hasan544

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aksaray konya arasını benzinli ASstra G 1.6 enjoy HB arabamla 89km/h hız sabitleyici ile 5.2lt/100 km yakıt ile gidiyorum. Arabamdan çok memnunum çok şükür. şehir içi de 7-9 lt arası bişey yakıyor

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw hala bulamadım bı astra g yaa kafayı yıycem

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gecen gun ıbıza arastırdım sızlerede sordum ama aracı gormege gıttıgımde ıcıme sınmedıı heryerınden ayrı bır ses gelıyorduu aracın ve parcası pahalı oldugunu duydum zaten ıkıncı elıde pek fazla yok neyse birde sizlere sorayım dedım ban gzl soyle ıkıncı el pıyasası ıyı olan benzınlı yada dızel önemlı degıl kullandıgınız saglam arabaları soylermısınız 20e kadar bıraz zorlayabılırım ama 19 18 fln olursa hemen alabılırım bu fıyat aralıgındakı tavsıye edebılcegınız araclar neler abılerım ablalarım?

Bende ibiza aldım o paralara daha önce 2003 corsam vardı parça fiyatları aynı.

Bana göre tek eksisi süspansiyonlar sert.Ama yol tutuşuda spor araba gibi çok iyi.

Artılarına gelecek olursak en önemlisi 1.4 tdi segmentindeki en sağlam motor.230,000km'de orjinal turbosuyla kullanıyordu amcam.

Donanım olarak hız sabitleyici elektrikli aynalar(içerden kapanıyor) dijital klima 4 cam otomatik yol bilgisayarı sınıfında başka böyle dolulukta araba yok.

2000 devirin altı ölü performans yakıt tüketimi çok güzel 195nm torku var.

yakıt olarakta ş.içi aşırı trafikte 7,5-8 litre normal trafikte 6 litre 90 la sabit giderken anlık tüketim 3-3,5 arası değişiyor.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bence iyimser bir bakış açısı. Bunun içine yılda yapılan km ve vergi gibi etmenler de eklendiğinde toplamda ciddi problemler oluşturuyor. şehirlerarası 6-7 litre benim 1.6 aracımda dahi göremediğim rakamlardı. tebrik ederim sizi...

Vergisi yıllık 500 küsür bu sene alt dilime geçiyor.Zaten çok yaksa binmem :) Aracı alalı 2,5 yılı geçti 98 binde aldım şimdi 143 binde :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadiii hayırlısıı arkadaslar 2001 model astra editions 2000 model astrama kavustum full+full bır arac yakında resimlerini yayınlıycam ilginiz icinn coooook teşekkurler :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin...