19 20 bine ne arac alınır?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gecen gun ıbıza arastırdım sızlerede sordum ama aracı gormege gıttıgımde ıcıme sınmedıı heryerınden ayrı bır ses gelıyorduu aracın ve parcası pahalı oldugunu duydum zaten ıkıncı elıde pek fazla yok neyse birde sizlere sorayım dedım ban gzl soyle ıkıncı el pıyasası ıyı olan benzınlı yada dızel önemlı degıl kullandıgınız saglam arabaları soylermısınız 20e kadar bıraz zorlayabılırım ama 19 18 fln olursa hemen alabılırım bu fıyat aralıgındakı tavsıye edebılcegınız araclar neler abılerım ablalarım?

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yüksek model ısrarı yoksa full bir '94-95 E200:)
Daha yüksek model olsun derseniz Astra G...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
18 /19 civarı bir para ile alanıcak en mantıklı araclar astra g,focus,golf,civic,accent era
golf,astra,civic ve focus 2001 ile 2003/2004 arası bulabilirsin "eski kasaları yani" era ise 2008 kadar bulabilirsin 2003/2004 modelleri düşük olur dersende lacettı ,fabia gibi araclar bakabilirsin ama en mantıklısı g kasa bir astradır cünkü saydığımız araclar pek güncel olmayan kasalardır ve bu kasalar içinde astra g daha yakışıklı duruyor gibi

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra g dusunuyorum ama dusgun bırtane yokkı etrafınızda satan fln varmı arkadaslar?
yada buldugunuz hosunuza gıden aracların lınklerını koyarmısınız? ıstanbulda olursa sevınırım ıst dısına cıkamam gıbı bırsey cunku :(

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ASTRA G yada ford focus olabilir..