189 ytl ceza + 32.madde gereği trafikten men edildim :(

Cicihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inanın bu durum midemi bulandırdı arkadaşlar.... Gerçekten cok yazık otoparka cekilirken araba ordaki bir polisin bana dediği ne arabalar var bumu men etti dedi..bakyim dedi kim etmiş adamın sicil numarsına baktı tam adamına geldin dedi...

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Okurken bile sinir oldum kimbilir siz nasıl sinir olmuşsunuzdur. Adam şizofrenmiş anlaşılan. Çok üzüldüm inş. kısa bi sürede hallolur.:(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Öyle veya böyle tatsız bir olay yaşamışsın. Bence cezayı yatır kurtul, inatlaşma. Çok hatırlı tanıdığın yoksa da bulaşma sineye çek çünkü trafik ekiplerince deşifre oldun. Aracın zaten trafik kuralları yönünden suçlu durumda olduğu için sık sık denetime takılıp sıkıntı yaşarsın. Gerçekci olalım, polis kurallara uymuyor tamam da ya sen, konuya bir de bu açıdan bakalım.

Cicihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın gayretepeye gidicem cezayı yatırınca arabayı alabiliyomuyum normalde..? simdi araba trafikten men ya bana bunları ruhsat işlet yada orjinale cevir gel mi dicekler :s

giderro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sinir bozucu bi durum adam resmen egosunu tatmin etmeye çalışmış :mad::mad:Allah yardımcın olsun inş kolaylıkla halledersin işlemleri

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa gerçekten de çok sabırlıymışsın ben oLsaydım herkesin görmesi için yolun ortasında döverdim onu yaa polis aracın üzerindeki eksoz ve cam filmi haricindeki hiç bi aksesuara karışamaz geçmiş olsun diyelim ellerinde yetki varya tamam artık suyunu çıkartıyorlar

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım şahsen ben yediremem böyle olayı giderimi yapardim sonu mahkeme de biterdi degil polis emniyet amiri olsa ne yazar? görevini yapsin gitsin dışarda binlrce araba varken senimi gelip bulmuş?e-5lerde yanlayıp insanlarin haytını tehlikeye atanlar varken senimi bulmuş?
en nefret ve sinirlenerek duyduğum bir olay haline geldi bu..
tamam polis var bide polis var..

şu tipte polislerin kulakları çınlıyor mu acaba cok merak ediyorum..

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çekemeyenler anten taksın :D

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım şahsen ben yediremem böyle olayı giderimi yapardim sonu mahkeme de biterdi degil polis emniyet amiri olsa ne yazar? görevini yapsin gitsin dışarda binlrce araba varken senimi gelip bulmuş?e-5lerde yanlayıp insanlarin haytını tehlikeye atanlar varken senimi bulmuş?
en nefret ve sinirlenerek duyduğum bir olay haline geldi bu..
tamam polis var bide polis var..

şu tipte polislerin kulakları çınlıyor mu acaba cok merak ediyorum..

abi akşam akşam kesin çınlamıştır :D:D:D