17'' Karpuz Jantlar Hk.

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar. İstanbul'dan ևorluya giderken yağmurlu havada ևorlu girişinde 100km/sa hızda çukuru farkedemedim ve 1.3 edition aracımdaki jantlar yamuldu, 3 aylık 17" Kumho marka lastiğim de sizlere ömür  :(  Sanayide 100Tl verip hem ön sol hem de sol arka jantı düzelttirdim ancak içime sinmedi bir türlü. Zaten ağustos gibi araç kredisi bitince çelik jant alırım diyordum ancak şimdi bir şekilde değiştirmek istiyorum mevcut jantlarımı. Alttaki jantları beğeniyorum ancak ilan sahibi stoklarımızda kalmadı dedi. Powcan marka BK086. Bu jantlardan İstanbul'da 0 veya 2.el nereden temin edebilirim acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-jant-market-17-jant-5x105-takim-900-tl-150618286/detay/

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 17'' Karpuz Jantlar Hk.

çorluya geliyorsanız eski sanayi tarafında sizi iyi bir jant lastik satan yere yönlendirebilirim.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bilmem albilir misiniz ama sivastaki akrabam lastik jantla uğraşıyoor lastik istersenix çok güzel lastikleri öneririm jant ise o size sunar

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ze623 link' Alıntı:
çorluya geliyorsanız eski sanayi tarafında sizi iyi bir jant lastik satan yere yönlendirebilirim.
Tanıdıksa benide yönlendirir misiniz. ?

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Beyaz araçta çok güzel duruyor ofsetli eğer yanlış hatırlamıyorsam

ceyhunistanbul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Kerim12can link' Alıntı:
Bilmem albilir misiniz ama sivastaki akrabam lastik jantla uğraşıyoor lastik istersenix çok güzel lastikleri öneririm jant ise o size sunar

Lastiği tedarik ettim hepsiburada.com'dan. Vısa kampanyasıyla kargo bedava + avea woops 25Tl indirimiyle 181TL'ye aldım. Diğer 3 lastiğin aynısını sipariş verdim.
http://www.hepsiburada.com/liste/kumho-215-50-r17-91v-kh17-solus-lastik/productDetails.aspx?productId=otlt1690&categoryId=259720

Jant için de tercihim İstanbul. Yerinde montaj olursa balans ayarı vs. uğraşmak istemiyorum. Tabi bulamassak İstanbul'da bakacağız o zaman alternatiflere. Yine de teşekkürler teklifiniz için..