155bin olduk

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 6 yıllık beraberliğimizi ve 4 senedir benim kahrımı çekmesiyle acısıyla tatlısıyla vectramla 155.000km ile pekiştirdik
(Dipnot: Araç 1991 model vectra 1.8 A kasadır.)
6721.jpg

Son düzenleme:

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
91 Model,155 Bin KM baya az gezmişsiniz. :) Bizim Astra G 99 Model 159 Bin'deydi sattığımızda. :D Şimdi motor rektefiyeye falan girmemişse 200 bin olmuştur. :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
91 Model,155 Bin KM baya az gezmişsiniz. :) Bizim Astra G 99 Model 159 Bin'deydi sattığımızda. :D Şimdi motor rektefiyeye falan girmemişse 200 bin olmuştur. :D
ben cc kontrol ıcın servısdeyken aracı beklıyodum neyse arac geldı bı abrkadaş geldı yandan ustayla arabanın basındayız o an gelen arkadaşta astra g var arabayı bakıyodu kacbınde sordu 85 bın dedım arac temız derken bu bırşeymı ya benmkı 300 bınde sonra aracına baktım yemın ederım göstermıyor km sı arac duzgun ondan derımkı nıce 155 bınlere allah kazasız belasız kullanmayı nasıp eder ınsallah

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abilerim kardeşlerim hepinize çok teşekkür ederim.:)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında araba 1996 gümrük çıkması ve ilk sahibi ordu mensubuydu hafta sonları kullanılan bi arabaymış sadece 2. sahibi yani aldığımız kişi tamirciydi 3 4 ay kullanmış satmak için almış oda daha üzerine devralmadan biz aldık yaklaşık 6 senedir bizde araba.:)

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cc kontrol ıcın servısdeyken aracı beklıyodum neyse arac geldı bı abrkadaş geldı yandan ustayla arabanın basındayız o an gelen arkadaşta astra g var arabayı bakıyodu kacbınde sordu 85 bın dedım arac temız derken bu bırşeymı ya benmkı 300 bınde sonra aracına baktım yemın ederım göstermıyor km sı arac duzgun ondan derımkı nıce 155 bınlere allah kazasız belasız kullanmayı nasıp eder ınsallah

Öncelikle teşekkür ederim Burak abi dediğine gerçekten katılıyorum yanlış anlamayın asla sözüm size değil bazı arabalar var 90binde ama araba arabalıktan çıkmış kimi araba var 300 400bin ama arabada tık ses yok tertemiz.

Gerçi benim arabamda çok o kadar mükemmel değil yaşına göre ama ne çok büyük bi kazası var ne de beni yolda bırakmışlığı sadece 1 kere lpg diyaframı patladı diye yolda kaldım oda araç aşırı gaz yiyormuş ve gaz bitmesinden dolayı yolda kaldım.:)

Son düzenleme:

mmts-tyle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah nice km lere birlikte