+150 bg v.s. araç arıyorum

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada güçlü araç istememin sebebi antalyada olan arkadaşlarım bilir.. apaçi çok burda adamlar seranın içinde araba kullanır gibi araç kullanıyor adamlarda nasıl zevk var anlam veremiyorum doğanlar şahinler civicler 106 ları alıp şekilden şekle sokup motorlarını mod edip katil gibi geziyorlar..bir nebze en azından onlara takılmayıp yoluma devam etmek için...

evet antalyaya geldiğimde araba pazarına gitme fırsatı buldum ve inanamadım aslında ne kadar doğan şahin varsa her tarafıyla oynanmıs apaçi şekline döndürülmüş kaynıyordu ortalık...birde pazarda gördüğüm reno marka araçların çokluğuydu...anlayamadım...gözüm hep vectra astra aradı ama çok yoktu...olanlarda fazla dogru düzgün değildi...

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model temiz m paket 5,28 tavsiye ederim. tadından yenmez ..

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet antalyaya geldiğimde araba pazarına gitme fırsatı buldum ve inanamadım aslında ne kadar doğan şahin varsa her tarafıyla oynanmıs apaçi şekline döndürülmüş kaynıyordu ortalık...birde pazarda gördüğüm reno marka araçların çokluğuydu...anlayamadım...gözüm hep vectra astra aradı ama çok yoktu...olanlarda fazla dogru düzgün değildi...

evet malesef vectra v.s pek yok pazarda daha çok galericiler ve apaçiler var... bol bol doğan şerce şahin bulursun pazarda birde adamlar 97 doğanlara bile 13-14 fiyat çekerler utanmadan... :)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar araca inip bindikten sonra sonunda aldığım kararla yarın tekrar vectra v6 sahibi olacağım :) volvo s40 t4 alacaktım ancak aracın motoru yarım çıktı.. bmw 3.23 vardı onunda tavan ve önden işlemleri vardı ve pek çok araca baktığımda yıpranmışlardı antalyada pek bulamadım ver işlerimin yoğunluğundan şehir dışına çıkamadım.. rengi siyah şanzıman yeni motor v6 ya göre sessiz.. kaportada bi kaç işlem var muhtelif yerlerde çizikler mevcut iç aksamın elden geçmesi gerekli... benim için öncelikle motor ve şanzımandı onlar sorunsuz geri kalanı kolay olacak daha önceki v6 tecrübelerim bugün çok işime yaradı şimdi evde bir adet dti im ve bir adet v6 ım olacak artık yavaş yavaş yapacağım aracı

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar araca inip bindikten sonra sonunda aldığım kararla yarın tekrar vectra v6 sahibi olacağım :) volvo s40 t4 alacaktım ancak aracın motoru yarım çıktı.. bmw 3.23 vardı onunda tavan ve önden işlemleri vardı ve pek çok araca baktığımda yıpranmışlardı antalyada pek bulamadım ver işlerimin yoğunluğundan şehir dışına çıkamadım.. rengi siyah şanzıman yeni motor v6 ya göre sessiz.. kaportada bi kaç işlem var muhtelif yerlerde çizikler mevcut iç aksamın elden geçmesi gerekli... benim için öncelikle motor ve şanzımandı onlar sorunsuz geri kalanı kolay olacak daha önceki v6 tecrübelerim bugün çok işime yaradı şimdi evde bir adet dti im ve bir adet v6 ım olacak artık yavaş yavaş yapacağım aracı

hayırlı olsun...güle güle binin...resimleri bekliyoruz... ;)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakın zamanda eklerim.. teşekkürler ibrahim