+150 bg v.s. araç arıyorum

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani evet haklısınız...araç temiz gibi durmuyor yada ben bu aracın kaportasına bakılcak olsa tüm kaplama sökülmesi gerek...adamda kaplamam var diye övünüyor ama altı mesele işte...ve enden bu kadar ucuz satıyor oda var...insan şüpelenmiyor değil...

bugün birtane s40 t4 var ona bakacağım araç güzele benziyor km fazla ama motor turbo soğutma sistemi v.s. kontrol edeceğim bakalım inşallah temizdir modeli düşük ama hakkını verecek bir araç.. daha önce arkadaşımda 2001 i vardı kullandım 0-100 7 sn civarı aşağıda ilan var ayrıca manuel olmasıda avantaj bakalım kısmet artık...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...yaz-orjinal-temiz-kullanilmis-91142601/detay/

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler ibrahim dediğin gibi 2001 aşağısı passat kurtarmaz birde galiba 2001 altı kasalarda turbo sorunu varmış sonrasında düzeltmişler.. 97 1.8 t ye bindim ama pek tatmin etmedi beni yani şu anki dti den kalkışı biraz farklı gerçi benim araçta yazılım + turboda işlem var ancak passat ı çıkardım gibi listeden yarın 2005 alfa 156 ya bakacağım 2.0 full bi araç ve 2003 406 cup a bakacağım oda dolu kısmet artık... aslında nette http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...nedeni-ile-acil-satilik-vectra-90940921/detay 3.2 vectra var ama fiyatta süper ancak araç pek temiz değil sanırım
benım oturduğum bölgede bu araç :) görmüşlüğüm var resimlerdeki gibi canlı değil :)

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayırdığın bütçe uygunmu bilmem ama ben 2004 model 2.4 honda accord düşünürdüm.

VECTRAGTA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra nın 2.5 v6 sı v6 olmasına ragmen guclu bir arac degil, volvo yu zaten bence dusunme bile masraf ve en onemlisi cok goruyorumyeni yeni araclar yatıyor hurdalık larda

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayırdığın bütçe uygunmu bilmem ama ben 2004 model 2.4 honda accord düşünürdüm.

ergün tşk.ler honda düşünmüyorum .. hondayla kötü bir geçmişim var :) bakalım kısmet artık temiz ve yorulmamış bir araba denk gelir inşallah

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra nın 2.5 v6 sı v6 olmasına ragmen guclu bir arac degil, volvo yu zaten bence dusunme bile masraf ve en onemlisi cok goruyorumyeni yeni araclar yatıyor hurdalık larda

daha önce bende vardı ender temizlikte ve yazılım atılış vectra v6.. eğer araç yorulmamış ve doğru ellerde bakımı yapılmışsa kolay kolay abartmıyorum çoğu güçlü sayılan araca kafa tutar..özellikle büyük rampalarda örn: antalya korkuteli arası tahtalı belinde ben çok aracı dikiz aynamdan seyrettim.. tabi ülkemizde temiz ellenmemiş v6 vectra bulmak zor olduğu için böyle bir görüş ortaya çıkıyor.. inan temizine binsen inmek istemezsin :) volvoya gelince yine aynı sorunlar temiz ve bakımlı bulmak lazım.. bakım maliyetleri yüksek ama olsun yakıt parça v.s. önemli değil bu arada bütçe konusuda şu an 15 - 30 arası ..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergün tşk.ler honda düşünmüyorum .. hondayla kötü bir geçmişim var :) bakalım kısmet artık temiz ve yorulmamış bir araba denk gelir inşallah

bmw 3.20i düşünürseniz...160 bg olması lazım...tanıdık galeride var ilanını gönderirim size...araba bulamazsanız benim arabayı satayım size...:);)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada güçlü araç istememin sebebi antalyada olan arkadaşlarım bilir.. apaçi çok burda adamlar seranın içinde araba kullanır gibi araç kullanıyor adamlarda nasıl zevk var anlam veremiyorum doğanlar şahinler civicler 106 ları alıp şekilden şekle sokup motorlarını mod edip katil gibi geziyorlar..bir nebze en azından onlara takılmayıp yoluma devam etmek için...