15 bin bakımı için Odak'tayım...

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: 15 bin bakımı için Odak'tayım...

gogoank link' Alıntı:
Gün içinde Aydın surtaş opelde yaptırdım 15000 bakımını. Çok ilgili ve güleryüzlü bir servis. Araç başında takip edip kullanılan malzemeden yapılan işlemleri takip ettim. Lastikler ön arka şeklinde değiştirildi. 500 tl sonrası güzel denecek bir anahtarlık be ruhsat kabıyla uğurlandım.

Hay maşallah ne ara yaptin 15.000 km

Ustabasi cok kalitedir :) aydin surtasin

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Yoğun yağmur yağışından dolayı arabayı almaya gidemedim. Yarın sabah bilgi veririm.

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Hay maşallah ne ara yaptin 15.000 km

Ustabasi cok kalitedir :) aydin surtasin

5 ayda araba hiç durmadı ? Ankara -afyon-Aydın mekik dokudu. Aydın'da yaptırdım mecburen ama inanılmaz memnun oldum. Her şeyden önce pinpirikli ben aracın yanında durdum ustanın kafasını ütüledim ?

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kapı kollarına sprey sıktırma sakın mundar etmesinler arabanı :)

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende ODAK a götürdüm topkapı ya  esenyurttayım burdaki iki servisi ve aracı aldığım balkan oto yu es geçtim tarık bey orda diye(BALKANDA BENİ ARAYIP 490 FİYAT VERDİ ÖœST֜NE ORJİNAL PASPAS HEDİYEYDİ YİNEDE GİTMEDİM TARIK BEY DAHA İYİ İLGİLENİR DİYE) bu forumdan duydum aradım randevu aldım aracıma güzel baksınlar diye okuldan izin alıp sabah bıraktım aracı
*direksiyonda titreme vardı firene basınca  (araç 16000 km de)
*klima tam soğutmuyodu sanırın gazı eksik resmen ılık hava veriyo
aracı akşamüzeri almaya gittim büyük bi keyifle ARACIMLA TECR֜BEYE BİLE ևIKILMAMIş SORUNLARIMIN HİևBİRİ HALLOLMAMIş !!! bıraktığım gibi arabamı bana geri verdiler yolda baktım hala firene basınca direksiyon deli gibi titriyor klima hala ılık ılık üflüyor...sonra camda leke vardı silecekleri çalıştırdım ne göreyim benim tarafımdaki cama bi damla su gelmiyor ki sileceklerde su atmada sorunum yoktu gayet güzel çalışıyodu!! göz var nizaam var arkadaş burdan odaktaki bu işi yapan usta kimse ona sesleniyorum (tarık beyde onu uyarsın kimse o)lütfen gözlük taksın!! aracımın camı kirli geziyorum bu gün ders çıkışı erdemirlere götürüp yaptırcam kısmet olursa..çünkü yıkama yapsam camı çicezek silecek kuru kuru çalışıyor!!  BİRDAHA ODAK MI ASLAAAA!!! sanki ceplerinden çıkıyo benim sorunumu yapsalar!!

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Allah Allah sıkıntıların halledilmemesi üzücü bende araç içi kamera var geçen gittiğimde bırakmıştım akşam görüntüleri silerken gözüm takıldı söylememe rağmen fıskeye ayarını falan yapmışlardı belki o sırada son suyu kullanmış olabilirler bilerek yaptıklarını düşünmüyorum ama yine de siz bilirsiniz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:
Allah Allah sıkıntıların halledilmemesi üzücü bende araç içi kamera var geçen gittiğimde bırakmıştım akşam görüntüleri silerken gözüm takıldı söylememe rağmen fıskeye ayarını falan yapmışlardı belki o sırada son suyu kullanmış olabilirler bilerek yaptıklarını düşünmüyorum ama yine de siz bilirsiniz
Vay vayyy kamera haaa ajan gibisin gokalp.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökalp link' Alıntı:

servisse işini dzügün yapması lazım şikayetim varsa en azından araçla bi tecrübeye çıkmaları lazım..ben uğraştım düzeltemedim silecek fıskiyesinin ayarını aparatım yok mecbur servise gidicem yine..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
servisse işini dzügün yapması lazım şikayetim varsa en azından araçla bi tecrübeye çıkmaları lazım..ben uğraştım düzeltemedim silecek fıskiyesinin ayarını aparatım yok mecbur servise gidicem yine..
Tarik bey konuyla ilgili sizinle görusup.
Sikayetlerinizi gidermek icin öncelik taniyacagini ve aksakligin giderilmesi icin servise davet etmis sanirim.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Tarik bey konuyla ilgili sizinle görusup.
Sikayetlerinizi gidermek icin öncelik taniyacagini ve aksakligin giderilmesi icin servise davet etmis sanirim.

birdaha neden gideyimki memnun kalmadığım biyere...bu arabaları ne zorluklarla alıyoruz bi yağ değişimine 490 tl para ödüyoruz karşılığını istemekte hakkımız! ön cam pis pis geziyorum sayelerinde uğraştım düzeltemedim aparatsız olmuyor silsem camı çizecek kuru kuru :( okuldanda izin alıp gidemiyorum servise ama bu gün gitmeye çalışcam erdemirlere..