15 bin bakımı için Odak'tayım...

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15 bin bakımı için Odak'tayım...

Süleyman Bey,
Konu ile ilgili sizinle yapmış olduğum telefon görüşmesi ile ilgili olarak sizi anlıyorum ve yardımcı olmak için elimden geleni  yapmaya hazırım.Sonuçta insanlar ile çalıştığımız için hatalar olabiliyor.Bizde bu şikayetleri en az seviyeye düşürmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Sizlerin bu geri dönüşü bizlere daha iyi yerlere getirmek için bir ders seviyesindedir.Yapılan eksiklik için tekrardan özür diliyorum.Dediğim gibi 1 saat zaman ayırabilirseniz aracı sizinle birlikte yapabileceğimi tekrardan iletmek isterim.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tunc link' Alıntı:
Süleyman Bey,
Konu ile ilgili sizinle yapmış olduğum telefon görüşmesi ile ilgili olarak sizi anlıyorum ve yardımcı olmak için elimden geleni  yapmaya hazırım.Sonuçta insanlar ile çalıştığımız için hatalar olabiliyor.Bizde bu şikayetleri en az seviyeye düşürmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Sizlerin bu geri dönüşü bizlere daha iyi yerlere getirmek için bir ders seviyesindedir.Yapılan eksiklik için tekrardan özür diliyorum.Dediğim gibi 1 saat zaman ayırabilirseniz aracı sizinle birlikte yapabileceğimi tekrardan iletmek isterim.

teşekkür ediyorum tarık bey..sizin haberiniz yok ama ben zaten oraya gelmeden bir gün önce çalıştığınız yeri arayıp onlara bakın ben aracı balkandan aldım beylikdüzü tarafında oturuyorum burdaki iki servis ve aracı aldığım servisi es geçiyorum(balkan bana sizin verdiğiniz fiyatın üzerine%10 aracı ordan aldığım için inidirm ve orjinal paspas hediye etmesine ramen) tarık bey orda diye sizi tercih ediyorum o varsa yarın izin alıp aracımı bırakayım dedim ben sizin için geldim zaten ordada söyledim size sabah opelsizasla forumundan geldiğimi..tabi servistede insanlar çalışıyo haklısınız hatalar olabilir tabi... ama tekrar gelme gibi bi durumun yok İLGİNİZE TEKRAR TEşEKK֜RLER..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Süleyman hocam geçmiş olsun, aracımı aldığım Ekim ayından beri 2 kez şikayetlerim için gittim Odak'a en son da Mayıs ayı başında 30.000 bakımı için gittim her gittiğimde istediğimden çok fazla ilgilenildi aracımla. Böyle bir sorun yaşamanıza çok üzüldüm. Umarım bu durumu Sizi memnun edecek şekilde telafi ederler

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Süleyman hocam geçmiş olsun, aracımı aldığım Ekim ayından beri 2 kez şikayetlerim için gittim Odak'a en son da Mayıs ayı başında 30.000 bakımı için gittim her gittiğimde istediğimden çok fazla ilgilenildi aracımla. Böyle bir sorun yaşamanıza çok üzüldüm. Umarım bu durumu Sizi memnun edecek şekilde telafi ederler

teşekkürler..

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Size çok geçmiş olsun, ben Corsa, Meriva ve Astra araçlarımı hep Odak Topkapı servise götürdüm. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bakımdan fazlası yapılmıştır hep. ( çizilen kapı kollarım, sürttüğüm aynam ücretsiz boyanmıştır)
Bu arada çok teşekkür ederim Tarık, her zamanki gibi bakımdan fazlasını yaptığın için. Hediye almayı unuttum artık defter, anahtarlık ne varsa ayır, haftaya geldiğimde alırım  :)