+15 bhp performance module benzin ve lpg için

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can sen bu modülden kullandınmı veya kullanan birinine şahit oldunmu, nasıl bir verim alınıyor?
kullandım hatta yanımda fazla getirdiklerimi satmıştım... ingiltereden almıştım ben... gerçekten işe yarıyor... işe yaramıyor ufacık bir direnç var içinde diyenlere gülüyorum sadece... doğru içindeki sadece bir direnç ama sonuöta chip tuning dediğinizde ufacık bir program eğer böle bakarsanız olaya... arabanın beyninde birden fazla map vardır ve bunları eğer vuruntu sensörü varsa aldığınız benzine hava sıcaklığına ve içeri giren havaya göre vs daha bir sürü şeye göre ayarlar... sonuçta bu chipinde yaptığı anlattığım gibi giren havayı soğuk gösterip daha fazla yakıt gönderilmesini sağlamaktır... elinize geçip kullandığınızda daha rahat anlarsınız ne demek istediğimi... gaz tepkilerini de artırır arabanın...

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can yardımına ihtiyacım var. Modül geldi ama nasıl takacağımı bilmiyorum. Hava filtresine yakın olan sensöremi takılacak. Sokette 2 tane uc var moduldede siyah ve mavi. Yardım edebilirmisin?

kullandım hatta yanımda fazla getirdiklerimi satmıştım... ingiltereden almıştım ben... gerçekten işe yarıyor... işe yaramıyor ufacık bir direnç var içinde diyenlere gülüyorum sadece... doğru içindeki sadece bir direnç ama sonuöta chip tuning dediğinizde ufacık bir program eğer böle bakarsanız olaya... arabanın beyninde birden fazla map vardır ve bunları eğer vuruntu sensörü varsa aldığınız benzine hava sıcaklığına ve içeri giren havaya göre vs daha bir sürü şeye göre ayarlar... sonuçta bu chipinde yaptığı anlattığım gibi giren havayı soğuk gösterip daha fazla yakıt gönderilmesini sağlamaktır... elinize geçip kullandığınızda daha rahat anlarsınız ne demek istediğimi... gaz tepkilerini de artırır arabanın...

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modül geldi montajını yaptım tam bi deneme fırsatım olmadı ama merak eden arkadaşlar için satıcının bana gönderdiği mesajı bilgilerinize sunmayı uygun gördüm.

Satıcının mesajı=

abi mrb keşke almadan önce mesajla aracınızı bildirseydiniz ben kesinlikle kimseye yalan söylemek istemem ilk 2.0 chip tuningli vectraya taktı birisi hiç bişi fark etmedi sora dedim herhande chip tuningli ondan fark etmedi 2 farklı standart vectra 2.0 da denendi gene etki yok fakat 1.6 da astra vectralarda 1.4 lerde işe yaradı peugotlarda fiatlarda toyota hondalar bmv hyundai accent aklıma gelen bunlar reno clioda var bu lıstede bunlarda hep ıse yaradı sızınkınde bı etkı yapacagını sanmıyorum 2.0 larda fabrıkasyon guclendırme var cunkı ama arkadasınızın yada bırısının aracına takarsanız etkıyı gorursunuz sormak ıstedıgınız yada merak ettıgınız bısı varsa cekınmeden yazın gorusmek uzere

gsi16v1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sürekli zenginde çalışması ne kadar sağlıklı?
ayrıca satan arkadaşıda ''2.0larda fabrikasyon güçlendirme var'' gibi bilgi yüklü teknik açıklamasından dolayı tebrik ederim!

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Modül geldi montajını yaptım tam bi deneme fırsatım olmadı ama merak eden arkadaşlar için satıcının bana gönderdiği mesajı bilgilerinize sunmayı uygun gördüm.

Satıcının mesajı=

abi mrb keşke almadan önce mesajla aracınızı bildirseydiniz ben kesinlikle kimseye yalan söylemek istemem ilk 2.0 chip tuningli vectraya taktı birisi hiç bişi fark etmedi sora dedim herhande chip tuningli ondan fark etmedi 2 farklı standart vectra 2.0 da denendi gene etki yok fakat 1.6 da astra vectralarda 1.4 lerde işe yaradı peugotlarda fiatlarda toyota hondalar bmv hyundai accent aklıma gelen bunlar reno clioda var bu lıstede bunlarda hep ıse yaradı sızınkınde bı etkı yapacagını sanmıyorum 2.0 larda fabrıkasyon guclendırme var cunkı ama arkadasınızın yada bırısının aracına takarsanız etkıyı gorursunuz sormak ıstedıgınız yada merak ettıgınız bısı varsa cekınmeden yazın gorusmek uzere
Çok güldüm buna:kop:

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu modülü sizlerin yerinede denemiş oldum. Araca hiç bir etkisi bulunmamakta. Test ettim ve bizzat gördüm. Açıkçası 40 tl yi bu vaadedilen performans için çoğumuz aramıyoruz ama adamlar inandırdıklarıntan çok para kazanıyorlardır.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gitti 40 tl desenıze adamda iyi sallamıs fabrıkasyon guclendırme :D hehhe

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Satıcının mesajı=

peki daha önce kullanıp faydasını gören can öz arkadaşımızın arabası nedir acaba???
bi de ürünün iadesi yokmu. hani 15 gün içinde iade garantili felan değilmi

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
güzel açıklamış :):):) neyse sağlık olsun...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki daha önce kullanıp faydasını gören can öz arkadaşımızın arabası nedir acaba???
bi de ürünün iadesi yokmu. hani 15 gün içinde iade garantili felan değilmi
benim arabamda vectra. x20xev motor var üstünde... benim kullandığım ürün tam oalrak aynı değil... ben ingilterede bir dükkandan almıştım ve markası dünyaca bilinen bir markaydı.. fiyatıda 29veya 39 pound civarında birşeydi... benim aldığım yerde kullanın eğer işe yaramazsa paranızı iade ediyoruz diyorlardı... markanın ismi celoxdu... buradaki bir arkadaşıma alıp sonradan satmıştım ve alan arkadaşlarda işe yarıyor diye geri dönmüşlerdi bana... sizde eğer işe yaramadıysa bence iade edin ve paranızı alın...