+15 bhp performance module benzin ve lpg için

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu modülü sipariş verdim. Aracımda kullanıp tecrübelerimi yazacağım. Çok araştırdım modülü kullanıpta ben memnun kalmadım işe yaramaz sakın almayın v.s diye yorum yapana rasgelmedim. Yorumların hemen hemen hepsi modülü kullanmadan yapılan yorumlar. Çok çok 40 tl boşa gidecek. Bor power kullandım düşüncem bunda 80 tl boşa gitti, belki bunda 1-2 hp alırız diye düşünüyorum! :)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işe yarar... biraz yakıtı artırır ama... iat sensörünü yanıltıp daha soğuk havayla çalışıyormuş gibi gösterip hava-yakıt karışımınında yakıtı artırır biraz... yakıtı öle çok korkulacak şekilde etkilemez... size önerim takmadan önce 20-25dk aküyü söküp aracın beynini sıfırlamanızdır...

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Can sen bu modülden kullandınmı veya kullanan birinine şahit oldunmu, nasıl bir verim alınıyor?

işe yarar... biraz yakıtı artırır ama... iat sensörünü yanıltıp daha soğuk havayla çalışıyormuş gibi gösterip hava-yakıt karışımınında yakıtı artırır biraz... yakıtı öle çok korkulacak şekilde etkilemez... size önerim takmadan önce 20-25dk aküyü söküp aracın beynini sıfırlamanızdır...

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende düşünüyorum bu modülden sizinde görüşlerini merak ediyorum

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
sonuçları bekliyoruz

athlon2800

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Borpower-Motorsilk (ayrı ayrı zamanlarda) kullanıp 1000(bin)km kendimi kandırmıştım.
Bu sonucu merakla bekliyorum.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu modülü sipariş verdim. Aracımda kullanıp tecrübelerimi yazacağım. Çok araştırdım modülü kullanıpta ben memnun kalmadım işe yaramaz sakın almayın v.s diye yorum yapana rasgelmedim. Yorumların hemen hemen hepsi modülü kullanmadan yapılan yorumlar. Çok çok 40 tl boşa gidecek. Bor power kullandım düşüncem bunda 80 tl boşa gitti, belki bunda 1-2 hp alırız diye düşünüyorum! :)
Nedir bu ürün? biraz bilgi verirmisiniz.

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
ben merak edip sırmuştum ama para tuzağı olduğu yönünde sonuç çıkmıştı yorumlardan, bende bekliyorum sonucunu merakla