140 üzeri direksiyonda 170 üzeri araçta titreme başlıyor.

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanakdan hasarli lastikler yama tutmaz diye biliyorum.Tutsa bile cok saglikli olmaz cunku lastigin an zayif yeridir, ihmale gelmez.

E

Efkun

Bilgi Girilmemiş
arabanın en dikkat edilcek yeri lastik bence değiştirmelisin dostum...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Değişeceğim zaten ama
Ben alana kadar idare etsin diye yaptırdım.

Fiyat araştırıyorum LASSA olacak gibi. lassa ile sorun yaşıyan varmı.?
Yada lassa değilde şunu al diyen.

derman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce emniyet bir an önce yeni lastik sonra rot balans dikkat

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com

michelin i sordum lastikçiye de michelin'de keçe var asfalt lastiği çelik yok o yüzden türkiye ye uyumlu değil çukurlu yolllarda çabuk balon yapar dedi eleman bilmiyorum nekadar doğru.

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konfor için kesinlikle michelin.her iki lastiği de kullandım.lassa sesi içeri alıyor.ben pirelli,lassa almamaya karar verdim.lassa ve pirelli sert lastikmiş zaten.michelin yumuşakmış.karar senin.uzun gitsin sağlam olsun konfor pek önemli değil diyosan lassa veya pirelli al geç.ben lassa miratta ve pirelli P 6000 kullandım.hatta pirelli şu an takılı ama değiştiricem bir hafta içinde.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Lastikler DUNLOP 195/60R15 1.200KM yapmısım bunun en az 700KM si 100Km nin üzerinde geçti..

Su an sehir içinde kullanıyorum en fazla 80km filan yapıyorum. dis derinliği iyi o yüzden idare ederse biraz kullanayım diyodum. Ama cok riskli anlaşılan yarın araştrayım

Bizim astralar için tavsiye edeceğiniz memnun kaldığınız marka model varmı.?
1200 km için o lastik fazla hırpalanmış gibi geldi bana. Diğer lastiklerinizin durumu (yıpranması) aynı ise 4 tane almakta fayda var. Yoksa aynı marka ve seriden 1 tane alıp işi halledebilirsiniz veya stepneniz eski ise iki tane lastik alıp stepne işini de aradan çıkartabilirsiniz. Sonuçta yapılan 1200 km çok bir km değil.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
1200 km için o lastik fazla hırpalanmış gibi geldi bana. Diğer lastiklerinizin durumu (yıpranması) aynı ise 4 tane almakta fayda var. Yoksa aynı marka ve seriden 1 tane alıp işi halledebilirsiniz veya stepneniz eski ise iki tane lastik alıp stepne işini de aradan çıkartabilirsiniz. Sonuçta yapılan 1200 km çok bir km değil.

Araç 33.000Km de arkadaşım
1200 kilometre farketmeden o balonlu lastikle yapmışım.